ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 2500.-

Állapot: Ajándéknak is akár! 3 fújás hiányzik belőle, még a celofán is megvan és visszatudom úgy ragasztani, hogy ha ajándékba szeretnéd, nyugodtan adhatod!

Eladó: adrica (Eddigi eladások száma: 17, Pozitív visszajelzések: 12, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2017. augusztus 29.

Hely: Bp. XXI. ker.

Szállítás, fizetés: Személyesen Boráros tér, Csepel, Erzsébet központ, tovább nem megyek. Illetve postán maradóra, az plusz 560,- ft.

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Az illat nagyon jó! Nálam a tartósága nem ment át a teszten. Maga az illat számomra a Lady Million és a Miss Giordani gyermekét jelenti. Mivel van mind kettő, ezért kihasználatlansága miatt még most frissen tovább adnám! Most bontottam, csak próba erejéig!

2017. augusztus 30.

Adrica, írtam neked tegnap e-mailt :)
A másik elérhetőségedre :)

adrica

2017. augusztus 29.

Ne haragudj mariann33, de nem szeretnék cserélni, bár megnéztem az eladó dolgaid, hátha, de másra gyűjtök! Inkább most eladni szeretném. Ha valakinek bármelyik kellene, üsse le megvételre, akkor megbeszéljük a továbbiakat. Egyébként ljudith78-cal már volt szerencsém :) azt hiszem a körömlakkot vettem tőled :) mariann33, ha tetszik és szeretnéd a My little-t akkor légyszi üsd le! Köszi!

Igazad van,rendben😊!

2017. augusztus 29.

Nagyon aranyos tőled, de azért várjuk meg a válaszát, így korrekt 😘

Kedves Judit!
Üsd le nyugodtan,gondolom az eladás mellet döntene bárki ilyenkor!😊

Szia! ☺️ Ha Mariannal nem tudtok cserélni, akkor én szeretném megvenni 😊
Köszi, Judit

Szia!
Cserélnèd is?A My little garden is érdekelne.köszi!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA