ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 600.-+ postaköltség

Állapot: A 100 ml-ből maradt még úgy kb. kevesebb picivel mint a fele, 40, de inkább 30 ml-re saccolnék. Kupak és a dísz rózsa, ill. doboz nélkül tudom adni.

Eladó: adrica (Eddigi eladások száma: 17, Pozitív visszajelzések: 12, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2016. október 18.

Hely: Bp. XXI. ker.

Szállítás, fizetés: Átutalás után postázom 430.- posta ktg, illetve személyesen a Boráros téren, vagy Erzsébeten, Csepelen átadhatom.

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Nagyon jó utánzat, nekem tovább volt tartós mint az eredeti. Megválnék tőle, mert kalandos vérem már nem kívánja őt. Lehet, hogy meg is fogom bánni, mert azért nagyon szerettem :) de az hadd legyen már az én bajom! Aki csak az eredetit szeretné tesztelni, hogy vajon tetszene-e neki, hogy jól áll-e neki a zöld illat, annak nagyon jó opció lehet.
Attól függetlenül, hogy meguntam, ez egy jó kis illat. Édes, de még is zöld illat. Kellemes, üde, tavaszias, még ősszel és nyáron tudom elképzelni a használatát. (én nyáron használtam sokat belőle)

adrica

2017. február 27.

Igen. Üsd le! Szerintem csak is személyesen átvétellel éri meg. Elég húzós lett a posta.

jenny

2017. február 26.

Szia! Megvan még? :)

adrica

2016. október 28.

Köszönöm, de meg van az eredetije :)

kova

2016. október 28.

Szia! Csere esetleg La rive Cash illatára? Köszönöm:)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA