ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 1600.-

Állapot: 4 fújás hiányzik, de doboza megvan!

Eladó: adrica (Eddigi eladások száma: 17, Pozitív visszajelzések: 12, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2017. augusztus 29.

Hely: Bp. Boráros tér, Csepel, Erzsébet központ, tovább nem megyek.

Szállítás, fizetés: Személyesen, illetve postán maradóra az plusz költség 560,-

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Csak próbálva volt, de másra számítottam. Én a fűszeresebb illatokat szeretem, de ez nagyon kellemes. Egyedül a készlet leépítésem miatt nem maradhat. Hirtelen fellángolásból vettem, de azt hittem, hogy Cloé helyettesítőnek majd jó lesz, de nem.

2017. november 6.

Ne haragudj, csak most látom, hogy leütötted megvásárlásra. Felveszem veled minnél előbb a kapcsolatot. Írok emailt, amint tudok, valószínű ma-holnap. Köszönöm a türelmed!

2017. november 6.

Szia gyooogyi!
Megnéztem, de nem találtam. De szerintem nem árulom rossz áron. Csak azért árulom, mert mellényúlás volt, és a Cloé illattípusból is kiszerettem. Visszatértem az édesebbekhez.

gyooongyi

2017. október 29.

Szia! Benéznél hozzám cserére?

2017. október 9.

Értem,köszi!

2017. október 9.

Köszi, majd nézegetem a cuccaid, majd szólok, ha valamit találtam. Most egyenlőre pénzzé tenném, mert kiszemeltem más parfit.

2017. október 1.

Szia!
Azóta beszereztem mégegyet,de ha ennyire megválnál tőle,szívesen elcserélném,hátha azóta van már kedvedre való nálam😉!

2017. szeptember 27.

Még mindig eladó!!!! Ne hagyjátok nálam! Ennyiért? Ennél lejjebb viszont nem tudom vinni, és szerintem ez így is a béka feneke alatt van! Csak szólok!

Szia Adrica!
Rendben,köszi a választ!
Van egy majdnem teli üveggel még ezert max cseréltem volna,hogy jövő nyárra legyen tartalèk.

Szia!
A másiknál már válaszoltam, hogy inkább eladni szeretném, bár megnéztem az eladó dolgaid, de nem találtam magamnak valót.

Csere esetleg?

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA