ELADÓKERESŐ

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

ELKELT

Ár: 9000 Ft/Csere Double Wear Shell Beige-re (4N1)

Állapot: 1-szer használt

Eladó: Andzsella (Eddigi eladások száma: 3, Pozitív visszajelzések: 3, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2018. május 18.

Hely: Sopron

Szállítás, fizetés: Banki utalás, Foxpost (800 Ft a postaköltség)

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Helló mindenki! Nemrég volt egy malőröm az EL alapozó szín kiválasztással :D Kipróbáltam a színt ez rettenetesen világos nekem. A Tawny van még meg, amit használok, de igazából keresem a nyári színemet, ami a Shell Beige, arra cserélem. Ja és a Tawny doboza is maradt meg, így ezért van az a kis átragasztás a fotón :D

A Pure Beige szerintem a nagyon világos bőrű lányok alapzója, kicsit rózsaszínes is az árnyalata, én egy NikkieTutorials, vagy Lilu típusú lányon/nőn tudnám elképzelni ezt az alapozót, de teszek be linket: https://www.youtube.com/results?search_query=estee+lauder+double+wear+2c1

Sajna az EL hivatalos oldalán már nincs az a fotó alapján választható alapozós eljárás :/ De én úgy gondolom, hogy világos bőrű, rózsaszínesebb tónusú lányoknak ez tökéletes :)

Andzsella

Köszi :)

natulcien

2018. május 18.

Köszönöm Andzsella, még átgondolom, mert nekem az a 2c1 a téli színem, úh.még ráérek vele bőven. Ha úgy alakul leütöm. Remélem megtalálod a Shell beige-ben a tökéletest:). Üdv: Natulcien

Andzsella

2018. május 18.

Az NW-kről tudom, hogy túl rózsaszínek, volt egy NC30as MAC mintám, habár sárgásabb bőrtípus vagyok a MAC NC-i így is túl sárgásak nekem :/ hasonló a bőrszínem Huda Kattanéhoz de kicsit kevésbé sárgás, ezért érdekel az 4N1 ami neutrálisabb, mert ahogy barnulok úgy inkább neutrális a tónusom. Ha minden szakad megrendelem Notinoról vagy megérdeklődöm a KM-s lánytól, aki árul itt Shell Beige-t.
Így is érdekel az alapozó 9000 Ft-ért?

natulcien

2018. május 18.

Szia, MAC alapozó cserében, ráfizetéssel nem érdekelne esetleg? Vagy az alábbi két alapozót ajánlom fel a tiédért. A 4n1-nek megfelelő árnyalat a MAC STUDIO SCULPT ALAPOZÓ SPF 15 NC40 és szerintem a MAC STUDIO FIX FLUID ALAPOZÓ SPF15 / PA++ NW22 is. Mindkettő túl sötét lett nekem. A natulcien@indamail.hu- n tudjuk egyeztetni a részleteket, ha érdekel.Üdv:)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA