ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 2490 Ft/db

Állapot: Vadiúj

Eladó: Andzsella (Eddigi eladások száma: 3, Pozitív visszajelzések: 3, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2018. július 15.

Hely: Sopron

Szállítás, fizetés: Foxpost, esetleg helyben, banki utalás

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Nemrég kezdtem a sminkes pályafutásomat. Az Evana alapozókat gyakran használtam a sminkeimhez, rendkívül minőségiek és jó, de nem fullasztó fedést biztosítanak :)

Árnyalatok: 100 és 130

A porcelán a 100 a legvilágosabb volt a megfelelő a legtöbb modellemnek (erről tudok képeket küldeni). A legsötétebb a 130 pedig nekem megfelelő volt színben, de tónusban túl "rózsás", neutrális volt - ez a MACben az NW kategória az Estee Lauderben pedig a 3N2, 3C2 és a 4N1, 4C3 közé esik.

UI.: Postaköltség nincs az árban

2018. szeptember 23.

Jesszus, de hülye vagyok... bocsi nagyon késő van és hosszú volt a nap... feleslegesen kérdeztem a foxot. Sorry. De gáz...

2018. szeptember 23.

De szupi! :)
Foxposttal el tudnád küldeni őket?
Ha gondolod telefonszámot is cserélhetünk, úgy gyorsabb talán a kommunikáció, mint itt.
Szeretnék kérni egy számlaszámot ahova utalhatok vagy ha olyan banknál vagy ami van a közelemben akkor befizetem az összeget hétfőn délután.
Kedden esetleg fel tudnád adni a csomit?

Andzsella

2018. szeptember 22.

Igen meg vannak. Általában mindig kérni szoktam a nem KM-s vevőimet, hogy KM-n is passzolják le a terméket meg le is lehet törölni, de esetleg hátha kapok jó feedbacket tőlük így :D

2018. szeptember 20.

Szia!
Megvannak még az alapozók esetleg? :)
Köszönöm előre is!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA