ELADÓKERESŐ

FONTOS: A járvány ideje alatt az érintkezések minimálisra szorítása és a koronavírus elleni harc érdekében kérjük mellőzzétek a piactér használatát!

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 7000

Állapot: Kb. 5x kentem fel

Eladó: angelavaradi (Eddigi eladások száma: 2, Pozitív visszajelzések: 1, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2020. január 22.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Eladó a képen látható MAC alapozó NC17-as árnyalatban, kb 5x kentem fel, november végén vásároltam. Ár megegyezés szerint.

Pr. Nóra

2020. március 11.

Szia! Meg van még az alapozó? 6.000 + postáért vihető?

angelavaradi

2020. január 28.

Szia!
Sajnos csak hétköznap vagyok elérhető Budapesten, igény esetén postázni is tudom.
persze megértem. Sajnos ebben nem tudok segíteni, hogy mekkora az árnyalat különbség.

Hanamizuki

2020. január 28.

Szia! Köszi a választ, és bocsi a késői reagálásért. Igazából NC15 az én árnyalatom, ezért gondolkozom rajta, mert bár gondolom nagy különbség nincs a kettő között, de nem akarom, hogy sötét legyen. Hétvégén is átvehető esetleg, ha úgy van?

angelavaradi

2020. január 24.

Szia!
Hat olyan 6 ezer korul gondoltam az aljat ha az Neked megfelelne. :)
Budapest Nyugati pu. vagy Köki Terminal.
De igeny eseten postazni is tudok.

Hanamizuki

2020. január 24.

Szia!
Mit takar, hogy az ár megegyezés szerint? :) Mennyi nálad az alja? Személyesen hol vehető át? Köszi! :)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA