ELADÓKERESŐ

Hugo Boss Ma Vie Testápoló 100 ml

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 5000 Ft

Állapot: 1-2 nyomás hiányzik belőle, majdnem tele

Eladó: April13 (Eddigi eladások száma: 0, Pozitív visszajelzések: 0, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2018. december 25.

Hely: Budapest, Óbuda

Szállítás, fizetés: Elsősorban személyesen, postázásra/foxpostra (előreutalással, pk megfizetése után lehetséges) csak január elején lesz időm

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Hugo Boss Ma Vie testápoló, csak próbálva volt egyszer (1-2 nyomásnyi krém hiányzik belőle), 100 ml-es! Nem tudom, hogy ebben a kiszerelésben forgalmazzák/forgalmazták-e önállóan is, vagy csak a 200 ml-est, én szettben kaptam a parfümmel együtt. Magát az illatot imádom, de nem használok testápolókat, ezért válnék meg a szóban forgó kozmetikumtól is :) Ahogy látom, jelenleg nem igen lehet (legalábbis hazai oldalakon...) önállóan beszerezni a testápolót, 200 ml-esben sem, így bízom benne, hogy valakinek nagyobb örömet fog okozni, mint nekem.

Csere nem érdekel, átvehető Budapesten  a Flórián tér, Eurocenter, Szentlélek tér környékén - babával vagyok itthon, így viszonylag korlátozott a mozgásterem sajnos, cserébe időben bárhogy tudok alkalmazkodni. Nem szívesen postázok, mert sokszor kiszámíthatatlan, mikor jutok el a feladásig, de amúgy házhoz, postán maradóként  MPL csomagautomatába tudom küldeni, vagy pedig Foxposttal, te előreutalással és a pk megfizetésével.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Hugo Boss Ma Vie Testápoló