ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: Megegyezés szerint / ajándék / csere / stb.

Állapot: Használt, kb. 5 ml hiánnyal

Eladó: balogh.andrea (Eddigi eladások száma: 37, Pozitív visszajelzések: 28, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2016. augusztus 4.

Hely: Ócsa, Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, vagy posta

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Magamnak rendeltem ezt a parfümöt, szerettem volna kipróbálni az itteni szuper vélemények alapján, de sajnos rajtam egyáltalán nem szuper, így nem szeretném megtartani.

Viszont fogalmam sincs, mit csináljak vele - aki szeretné, legyen szíves, ajánljon érte egy árat, esetleg odaadom ajándékba egy másik eladó termékem vásárlása mellé, stb. Hirtelen ilyen ötleteim vannak.. :)

Baranyine19890720

2022. május 12.

:) szia most megkaptam az emailed és messengeren is irtam neked :)
De inkabb ide leirom a bankszamom
11773456-02282839 Otp
Baranyiné lázók sarolta néven a számla
Postan marado dija elsobbsegi 1055
Sima 985
Mpl csomagautomata 1160 ft :)
Miracle forever ára 5990 :)
Puszi

2022. május 12.

Szia, sajnos nem kaptam meg az emailedet.. :(
Én is írtam neked, azt hittem, nem volt még érkezésed válaszolni, de ezek szerint nem kaptad meg..?
Írok újra, hátha..
Köszönöm

Baranyine19890720

2022. május 11.

Szia kedves andrea a básárlást a lancome miracle forever termékre jóváhahytam,emailt irtam neked de semmi választ nem kaptam :(
Légyszives reagálj az üzenetemre!
Köszönöm

mikkamakka75

2017. február 9.

Jajj nagyon aranyos vagy :) Én sajna màr vidéken lakok, Nògràdban 😨 igy csak a posta jöhet szòba. Leütöm és megegyezünk :) Avon nem a kedvencem, megfogadtam, hogy soha többet, de ezt annyira dicsérik mindenhol. Majd kiderül 😅 Köszönöm :)

2017. február 9.

Szia Orsi,
A Luxe Oud nekem is megvan, a másik 2 illat nem a kedvencem, de ha neked úgy OK, akkor a postaköltség fejében szívesen neked adom ajándékba, nálam csak áll :) (ill. BP-en vagy környékén oda is tudom adni személyesen - nem tudom, merre laksz..)
Üdv, Andi

mikkamakka75

2017. február 8.

Szia. Csere esetleg Rare Pearls cca. 40/50ml üvegesre vagy Oriflame Posses 10ml fùjòs + 5ml Avon Pr. Luxe Oud + gyàri mintàk? Köszi :) Orsi

TimiK

2016. augusztus 30.

Semmi gond, köszi hogy visszajeleztél! :)

2016. augusztus 30.

Szia,
Köszönöm szépen az ajánlatodat, de sajnos nem szeretem azt az illatot :(
Üdv,
Andi

TimiK

2016. augusztus 29.

Szia!

Esetleg egy csere érdekelne? Oriflame Parisian Chick parfüm+testápoló, az oldalamon meg tudod nézni őket :)
Üdv:
Timi