ELADÓKERESŐ

Minik, minták

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: Leírásban

Állapot: Leírásban, használtak

Eladó: Bildiko78 (Eddigi eladások száma: 71, Pozitív visszajelzések: 49, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2020. július 16.

Hely: Budapest II.

Szállítás, fizetés: Személyesen Mammut környékén vagy postán maradó ajánlott levélként előre utalás után

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Frederic Malle Dans tes bras kb 1 ml 1000
Balint After rain 2 ml két fújás hiánnyal 1200

kisko

2020. augusztus 18.

Szia! Szeretném kérni a Ferrarit, ha még megvan. Írtam emailt. Köszönöm!

2020. augusztus 17.

Szia! Írok újra. Köszönöm!

2020. augusztus 16.

Szia! Nem kaptam még e-mailt, ezért jelezni szeretném, hogy valószínűleg szerdától másfél-két hétre elutazom, nem fogok tudni postázni. Ildikó

2020. augusztus 14.

Köszönöm, Írok ma este. :)

2020. augusztus 14.

Szia! Lipstick rose biztos nem, igazából a fragonard sem annyira. Ha küldenél listát e-mail-ben, megköszönném. Elsősorban eladni szeretnék nert másra gyűjtögetek, de ha talalok valamit ami érdekel, akkor szívesen cserélek. baksza.ildiko@gmail.com a cím.
Ildikó

2020. augusztus 14.

Szia! Köszönöm. Esetleg pl. F. Malle Lipstick Rose vagy Fragonard Violette fújós? Illetve e-mailben tudok neked listát küldeni. Leüthetem ezt a két illatod? Ha nem jön össze a csere, akkor vásárlásra is érdekelne. Köszönöm.

2020. augusztus 13.

Szia! Elviekben érdekelne, de semmit sem találtam sajnos a meghirdetett termékeid között amit szeretnék.
Ildikó

2020. augusztus 13.

Szia! Az After Rain és a Dans tes bras érdekelne. Csere is szóba jöhet? Köszönöm szépen.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Ferrari Noble Fig EDT