ELADÓKERESŐ

Catrice Intensif´eye Wet & Dry Szemhéjpúder

ELKELT

Ár: 1200 Ft/4 db

Állapot: 1x próbált

Eladó: csipita (Eddigi eladások száma: 3, Pozitív visszajelzések: 2, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2014. december 9.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

4 különböző szín: Lunch At Tiffany, Please Gold The Line, Black Or White Swan?!, Glamourose. Szeretném egyben eladni őket.

Madi

2014. december 27.

Írtam még aznap, de nem válaszoltál.

2014. december 25.

Igen, termeszetesen :-) e-mail cimem elozoleg leirtam, ott megbeszelhetjuk a reszleteket. Boldog karacsonyt! :-)

Madi

2014. december 24.

Engem érdekelnének. Karácsony után átvehetőek a belvárosban?

2014. december 18.

Kedves sminkesmas!
Erdekelnek meg a szemhejpuderek?
E-mail: millefiori2@gmail.com
Ha nem erdekel mar, legyszi, arrol is ertesits!
Koszonom!

2014. december 12.

Koszi az infokat! Ezeket nem nagyon talaltam itt. E-mail: millefiori2@gmail.com
Az e-mailben valo kommunikalasra gondoltam, mint privat tarsalgas.
A 13.kerulet belvarosi reszen dolgozom, ha Buda, akkor inkabb a Mammut esne utba. Ha gondolod, folytassuk e-mailben.
Koszi a segitseget! Regisztralasnal nem nagyon igazitott utba a rendszer...

2014. december 11.

Igen, ez nem egy jutalék fizető oldal, itt akár telefonszámot és címet is kiírhatsz ha ehhez van kedved:-) ( csak nyilván nem célszerű, én sem ezt kérdezem).

A "privátban társalgást" nem értem, egyszerűen arról lenne szó, hogy kb. kerület vagy zónát szeretnék tudni az átvevésről, mert Bp. elég nagy, órákat utazni nem szeretnék érte, így akkor vagy számolok rá posta költséget, vagy ha közel vagy akkor elmegyek érte.

De akkor kérdezek konkrétan: Mom park ( 12. kerület) vagy környéke megfelelne neked, vagy ez kiesik a számodra?

Azért nem akarom leütni, hogy ha kiderül, hogy Bp. másik végén laksz akkor ne kelljen ez miatt elállnom a vásárlástól, és neked se kelljen ismét bepötyögni és feladni a hirdetést ( az emailedet csak akkor látnám ha kiírnád mint pár eladó, vagy megvenném a terméket).

Várom válaszod!

Köszi

2014. december 10.

Meg uj vagyok itt, ezert nem tudom, hogy szabad-e privatban tarsalogni. Ha igen, irj ram e-mailben, megbeszeljuk. Rugalmas vagyok.
Igazabol azt se tudom, hogy ez a tarsalgas lathato-e "idegenek" szamara...

Köszönöm:-)
Csak egy apró kérdés még, Bp.-n merre lehet átvenni?

2014. december 10.

Szerintem, egyáltalán nem látszik. Megnézed, és ha nem felel meg, semmi gond...

Szia!

Mennyire használtak? Látom, hogy írod, hogy 1szer, de ajándékba adnám, meglátszik rajtuk a belenyúlás?
Köszönöm szépen!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA