ELADÓKERESŐ

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 2990

Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből 10 ml üveg parfümszóróba

Eladó: Csokri (Eddigi eladások száma: 218, Pozitív visszajelzések: 102, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2023. augusztus 8.

Hely: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely

Szállítás, fizetés: Személyesen posta foxpost packeta mpl

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

❗❗Olvasd végig kérlek és csak utána dönts a vásárlásról! Köszönöm

Termékeim közt a nevemre kattintva vagy itt bogarászhatsz:

Ha fújósban kérsz valamit, ne nyoj rá a "megveszem" - re, hanem írj emailt a szöveg végén található címre!

🌹 Jóváhagyásom után légy szíves LEGKÉSŐBB 1 NAPON BELÜL TE KERESS ENGEM, ÉS SZEMÉLYES ÁTVÉTEL ESETÉN IS AZT KÉREM, HOGY A JÓVÁHAGYÁSOM UTÁN LEGKÉSŐBB 2 NAPON BELÜL FIZESD KI, UTALD EL! HA EZT NEM TUDOD MEGTENNI, AKKOR NE IS ÜSD LE KÉRLEK! Komolytalanokkal, vágyakozó ígergetőkkel nagyon sokat foglalkoztam, és már nem szeretnék😥.

Az én megbízhatóságomat a maximális 5 csillagos értékelés bizonyítja.

🌹 Alapvetően hetente 1-2 alkalommal tudok postázni, ami azt jelenti, hogy az azonnali feladás nem garantált. Ezt vedd figyelembe!

Élethelyzetemből fakadóan ritkán ELŐFORDULHAT, HOGY A VÁSÁRLÁSODTÓL SZÁMÍTOTT 2-vagy akár 3 HÉT MÚLVA TUDOM POSTÁZNI váratlan helyzetek miatt . Ha ezt az időt nem tudod kivárni, akkor kérdezz rá emailben (akropolisz01@gmail.com) vagy itt az üzenetek fül alatt , hogy épp aktuálisan mikor tudok postázni!!

🌹 Cserélni nem szeretnék!

🌹 Frissen fújt fújós parfüm esetén NE NYOMJ RÁ A "MEGVESZEM" - RE LÉGYSZI, HANEM ÍRJ AZ AKROPOLISZ01@GMAIL.COM címr

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA