ELADÓKERESŐ

Müller Jojobaolaj

ELKELT

Ár: 1900 Ft

Állapot: néhányszor használt

Eladó: darkbeforestorm (Eddigi eladások száma: 27, Pozitív visszajelzések: 20, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2015. február 9.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

A képen látható mennyiség hiányzik belőle. Bolti ára: 2790 Ft

2015. március 25.

látom, hogy még nem olvastad a FB üzenetemet, ezért gondoltam megadom inkább én is az e-mail címem, ha gondolod írj te nekem és megbeszéljük így a dolgot: desnoefus@gmail.com

2015. március 24.

szia!
írtam facebook-on akkor, az egyéb mappádba biztos megkapod. nem tudom mi lehetett a gond az email-el, pedig többször is írtam azóta :(

2015. március 24.

szia! sajna nem jött át a mail, megpróbálnád még egyszer kérlek?
(vagy fb-on is megtalálsz Debreceni Csilla néven (szintén debcsillu), ha az egyszerűbb...köszi a megértést!
Csilla

2015. március 11.

szia! megkaptad az email-t amit írtam?

2015. március 8.

szia!

írtam e-mail, de visszadobta a rendszert, úgyhogy megpróbáltam a debcsillu@gmail.com-ra, úgy már elment. remélem neked :) csak biztos kihagytál egy l betűt :)

2015. március 7.

szia!
kérlek írj mailt az átvételről a debcsilu@gmail.com-ra :)
köszi!

2015. február 25.

Köszönöm a türelmedet :) Nekem jó a Blahánál is, általában útba esik, úgyhogy nem gond, ha ott találkozunk. És persze akkor viszem a termékmintákat is. A konkrét időpontot pedig majd megbeszéljük akkor e-mailben :)

2015. február 25.

Szia!

Szuper, nekem jó a jövő 7 utáni tali, én a Blahánál lakom, ez még belefér neked vagy keressünk vmi köztes talipontot? :)
És akkor a bioderma és uriage mintákat is kérhetem? :)

2015. február 24.

2014 októberében vettem és a szavatossági ideje 2018. 11. hó
Elsősorban Zuglóra gondoltam, de egyébként rugalmas vagyok :) Viszont sajnos a jövő hét végéig nem leszek Budapesten. Neked nem gond, ha csak azután tudom odaadni a terméket?

2015. február 24.

Szia!
Mikori vétel ez az olaj?
Mi a szavatossági ideje?
Amúgy érdekelne, hol lehetne személyesen átvenni?
Köszi!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA