ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 1500 Ft

Állapot: harmada-fele van még meg

Eladó: deezsina (Eddigi eladások száma: 74, Pozitív visszajelzések: 46, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2017. szeptember 4.

Hely: Budapest VI (munkaidőben) vagy XI kerület (munkaidő után)

Szállítás, fizetés: Személyesen, készpénzben

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Erősebb hámlasztó kezelésre váltok, ezért továbbadnám ezt a terméket, 1-2 hónapos használatra bőven elég, ennyi idő alatt a hatása is kitapasztalható.

2017. szeptember 18.

Szia!
Sikerült értékelnem. Telefonon nem adta ki az oldal az értékelés lehetőségét, de laptopon sikerült! :)
Szép napot!

2017. szeptember 18.

Szia
Örülök az elégedettségednek, fura, én sem tudok értékelni most.

2017. szeptember 15.

Szia Betti,

nekem nem dobta fel az oldal, hogy meg vagyok-e elégedve a vásárlással. 100 %-os az elégedettségem.
Sajnos, így nem tudlak értékelni.

2017. szeptember 8.

Még annyit szeretnék, ha elfogadod a vásárlásom, akkor, ha jól tudom a privát e-mail címem megkapod a rendszertől. Ha szeretnéd, szívesen írok vagy mesélek Neked a pattanások eltüntetésére használt termékekkel kapcsolatos tapasztalataimról. Mindenképpen a bőrgyógyász a legjobb megoldás. Ami nagyon fontos Benzoyl Peroxide tartalmú terméket soha ne használj, és kombinált gyógyszert ne szedj be. Előbbi a pattanások eltüntetése mellett ráncokat okoz, utóbbit nőknek gyártják, és mások tapasztalataiból okulva nem ajánlott a szedése.

2017. szeptember 8.

Szia!

1000 forintért megveszem, köszönöm szépen!
Várom a privát leveled!

Szia
Ha 1000 forintért sem kell, visszautasítom a foglalást, hogy ha kell másnak, leüthesse.

Szia
Elfelejtettem mondani, hogy szivesen engedek az árból ennek megfelelően, ha 1000-ért mégis kellene, szólj. Kétnaponta kell használni, 3 hét után egy hét pihenéssel, amennyi még most megvan kettő 3 hetes kúrát is elbír.
Most retinolra váltok, mert nagyon laza szerkezetu arcbőröm van, tág pórusokkal, sokat piszkáltam emiatt a sebhelyeim is látványosak, a gyulladt pattanások is gyakoriak és már kisebb ráncok is megjelentek, pedig csak 27 vagyok. Kicsit félek a retinoltól, sokaknak nagyon erősen reagált rá a bőrük, de hátha jó lesz.
Én amúgy nagyon szerettem ezt a hámlasztót, az első volt amit próbáltam, de sajnos erősebbre van szükségem.

2017. szeptember 6.

Szia! Köszönöm, így, akkor nem. Azt esetleg elárulod nekem itt vagy privátban, ha nem indiszkrét a kérdésem, hogy milyen erősebb hámlasztásra váltasz?

Szia
Megvan még, mióta felraktam leellenőriztem a mennyiséget, kb 1/3 része van még meg.
Igy is elviszed?

2017. szeptember 6.

Szia! Meg van még a termék?

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA