ELADÓKERESŐ

Elkelt! Guerlain Chant d'Arômes EDT💛csere is érdekel

ELKELT

Ár: 9900 Ft + szállítás költsége

Állapot: 100 ml/ foto szerinti mennyiség; Tester

Eladó: Diana82 (Eddigi eladások száma: 198, Pozitív visszajelzések: 159, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2022. július 24.

Hely: BUDAPEST

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost, Packeta vagy postánmaradó ajánlott küldemény

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

✨ Batch kódja 8K01, mely az üveg alján és a dobozon is megtalálható. Csere is érdekel hasonló kvalitású üveges parfümre.

✨ Posta, Packeta heti 1-2 alkalommal megoldható, Foxposttal rugalmasabban tudom küldeni a csomagot.

✨ Személyesen a 23. kerületben tudom a leghamarabb átadni. Alkalmanként más budapesti helyszínen is megoldható a személyes átvétel, de még ,,leütés,, előtt egyeztessünk kérlek, mert korlátozottak a lehetőségek. Köszönöm!

✨ Amennyiben még nem rendelkezel értékeléssel, de meg szeretnéd venni a terméket, kérlek ide írj hozzászólást e-mail címmel és megkereslek.

Torpece

2022. július 25.

Rendben, köszönöm a lehetőséget. Holnap írok majd Neked.

Szia Ági!

Timi jelezte, hogy nem kéri a parfümöt, úgyhogy szabad préda. Ha gondolod, akkor folytassuk kérlek emailben a lenti címen. Köszönöm!

Üdv, Dia

2022. július 25.

Szia Timi, köszönöm szépen, hogy itt is írtál. Várom akkor a visszajelzést emailben... 😊 Neked is legyen szép napod! 🌞

Kedves Torpece!

Köszönöm szépen az ajánlatot. Egy kis türelmet kérnék tőled, amíg Timi visszajelez, hogy szeretné -e a parfümöt megvenni... Ha maradana és esetleg lenne más illatod cserére a feltöltötteken kívül (mert ott sajnos nem találtam olyat ami értékben is stimmelne) akkor folytassuk emailben: gabor.diana@citromail.hu címen érsz el.

Üdv, Dia

Hedonist76

Szia Dia!
Elnézést kérek a megkésett visszajelzés miatt! Építkezünk, és az szinte minden időmet kitölti. Ma kipróbálom a mintát, utána írok. Köszönöm szépen!
Szép napot! Timi

Torpece

Szia! Szívesen cserélném.

Szia Timi!

Nem is gondoltam, hogy nem tudtad még kipróbálni a mintát, azt hittem csak nem jeleztél vissza valamiért, (mert az elmaradt) ne haragudj! Kellemes illat a Lolita, de az az 5ml bőven elég lesz belőle nyárra, egész üveggel biztos nem neveznek be rá. Egyébként csak cserére érdekelne téged ez a Guerlain?

Szép napot! 🌞

Dia

Hedonist76

Szia Dia! :)
Még nem tudtam átvenni a mintát, holnap megyek érte. Ezek szerint a Lolita illat nem fogott meg? 🙃
Szép napot!
Timi