ELADÓKERESŐ

Szem- és szájceruza csomag

ELKELT

Ár: 600 Ft

Állapot: Kipróbált és használt

Eladó: Ella (Eddigi eladások száma: 91, Pozitív visszajelzések: 62, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2015. augusztus 14.

Hely: Budapest XI.

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel Budapesten / postázás ajánlottan (+postaköltség)

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Avon kasmírpuhaságú szemceruza Soft Green árnyalat  http://kremmania.hu/kremek/avon-szemceruza-a-kasmir-puhasagaval

Essence Kajal szemceruza 08 Teddy (csillogós barna)  http://kremmania.hu/kremek/essence-kajal-szemceruza

Miss Sporty szemceruza  002 Solid  http://kremmania.hu/kremek/essence-kajal-szemceruza

Avon Glimmerstick Diamonds  Golden Diamond  http://kremmania.hu/kremek/avon-glimmerstick-diamond-szemceruza

Lovely szájkontúrceruza  03 (barna)  http://kremmania.hu/kremek/lovely-szaj--es-szemkonturceruza

Essence highlighter ceruza Nude árnyalat

+ 3 db fekete szemceruza (Roma Cosmetics és felülről a 2., 3. cerka)

Személyes átvételi lehetőség elsősorban Újbuda-központnál (Allee), a Deák téren és a Corvin-negyednél.

Kérlek, nézd meg a többi eladó termékemet is (több, mint 60):  http://kremmania.hu/profil/elado/ella

Ha 1000 Ft-ért vásárolsz tőlem, választhatsz egyet ajándékba az alábbiak közül:

Ella

2015. augusztus 18.

Akkor nincs más tennivaló, csak kattints a "Megveszem" gombra és e-mailben megbeszéljük az adásvétel részelteit! :)

boszia

2015. augusztus 17.

Akkor én szeretném őket! ☺ meg írtam szerintem még egy másik termékedre is... az avon rúzsokra... ☺

Ella

2015. augusztus 17.