ELADÓKERESŐ

Essence Kajal Szemceruza 08-as "Teddy" + Essie lakk 431 "Go go geisha"

Essence Kajal Szemceruza 08-as "Teddy" + Essie lakk 431 "Go go geisha"

ELKELT

Ár: 1.000.-/2 db.

Állapot: néhányszor használtak

Eladó: fagas (Eddigi eladások száma: 174, Pozitív visszajelzések: 122, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2024. április 20.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Eladó ez a párszor használt Essence szemceruza 08-as, "Teddy" barnában, ill. a szintén használt Essie körömlakk 431 "Go go geisha" árnyalatban. Utóbbin a fogyást jelöltem (felső e betű közepéig van). Együtt: 1.000.- Ft.

Fontos! Vásárlás előtt kérem figyelembe venni, hogy a gyors adás-vétel híveként nem várok két(!) napnál többet a kapcsolatfelvételre! Mivel én igyekszem, hogy a partnerem minél előbb megkaphassa a terméket, ugyanezt a gondosságot elvárom a vevőtől is! Ennek tudatában kéretik üzletelni velem!

Az utóbbi időben, néhány vevő részéről tapasztalt negatív hozzállások okán kérem, hogy csupán abban az esetben történjen meg a leütés, ha a szóban forgó teméket VALÓBAN meg is kívánja a vásárló venni, ugyanis nincs időm, sem energiám hitegetőkkel, időhúzókkal, nemtörődömökkel foglalkozni! Köszönöm!:-)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Essence Kajal Szemceruza