ELADÓKERESŐ

ÚJ Bellapierre Banana Setting Powder

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 2500 Ft

Állapot: új, bontatlan

Eladó: gaimanna (Eddigi eladások száma: 87, Pozitív visszajelzések: 59, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2019. november 25.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Vadonatúj, bontatlan Bellapierre Banana Setting Powder színkorrekciós fixáló púder eladó. Árnyalat: Original. Teljes kiszerelés, 4 gramm.

Eladás oka: sajnos nekem nem passzol a színe, mert ránézésre sárgásabb, mint az Essence Brighten up!-ja, amit használok. Ezt nem fogom használni.

Személyes átvétel a 11. kerületben és a belvárosban preferált (Móricz Zs. körtér, Fővám tér, Kálvin tér), de előre utalás után ajánlottan postázom is lakcímre vagy postán maradóra, ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli (a 2020.01.01-től hatályos postai díjszabás alapján +795 Ft, de ha belefér becsomagolva az 50 grammba, akkor csak +540 Ft).

Foxpost is megoldható, melynek a díja célautomatától függően 799 vagy 999 Ft.

Csere köszönöm, de nem érdekel. Az ár fix.

Engedmény minimum 3 termék vásárlása esetén jöhet szóba.

Ha leütöd a terméket, és visszaigazolom, írok neked, erre a levélre kérlek, két napon belül válaszolj. Köszönöm!

Sajnos rossz tapasztalatok miatt nem tudom jóváhagyni a vásárlást három pozitív vevői értékelés alatt. Ha új krémmániás vagy, és még nincs elég értékelésed, akkor jelezd előzetesen a termék alatt, ha meg szeretnéd venni.

Az internetről szedtem le képet, mert csak a fotó kedvéért nem bontanám fel a dobozt, de kérésre szívesen küldök fényképet.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA