ELADÓKERESŐ

FONTOS: A járvány ideje alatt az érintkezések minimálisra szorítása és a koronavírus elleni harc érdekében kérjük mellőzzétek a piactér használatát!

Ilcsi Aha biológiai hámlasztó és Esemény Előtti Pakolás

Ilcsi Aha biológiai hámlasztó és Esemény Előtti Pakolás

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 1900-3000

Állapot: Új , bontott

Eladó: Ginger55 (Eddigi eladások száma: 16, Pozitív visszajelzések: 10, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2020. március 10.

Hely: Tatabánya

Szállítás, fizetés: Személyesen vagy előre utalás után foxpost vagy postán maradó csomagként küldöm

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Ez a biológiai peeling minden bőrtípusnál, minden bőrprobléma kezelésénél azonnal látható, érezhető, gyors eredményt tesz lehetővé. Fellazítja és eltávolítja a bőr felszínén elhalt hámsejteket, segíti a bőr megújulását, ráncsimító és felszíni keratinoldó hatása van, javítja a bőr vízmegkötő képességét. A benne lévő alma, szőlő, naspolya és citromcirokolaj segítségével a bőr kívülről belülről megtisztul, szinte újjászületik. A gyümölcsös közegnek köszönhetően a hatóidő után sem károsítja a bőrfelületet, csak a bőrfelszínen hat. Kiválóan alkalmazható olajos és korpás szeboreás, érzékeny, gyulladásra hajlamos, aknés, rozáceás, májfoltos, zsír- és vízhiányos, érett és ráncos bőrre. Használatával hatékonyabbá teheted a cellulit- és stria kezelést, a ránckezeléseket.    Ilcsi aha biológiai hámlasztó pakolás és esemény előtti pakolás 30-30 ml vagy 50-50 ml kiszerelésben .30 ml 1900 Ft ,50 ml 3000 Ft . A pakolásokat kimérve küldöm patikai tégelyben . Mindig frissen bontott tégelyből. Keress bizalommal . Ha szeretnél pakolást ne üsd le kérlek hanem írj a hirdetés alá ,küldj e-mail címet és fogok jelentkezni . Köszönöm

Ginger55

Szia. Írtam .

Bubuka96

2020. március 13.

Szia szeretnék érdeklődni
Az email címem : brthbettina@gmail.com :)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás