ELADÓKERESŐ

7000 Lancôme La Vie Est Belle Testápoló Tej

ELKELT

Ár: 7000

Állapot: A képen látható

Eladó: googles (Eddigi eladások száma: 41, Pozitív visszajelzések: 31, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2020. január 12.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyesen

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Keszletleepites miatt felteszem par illatomat es egyeb dolgaimat.

A testápoló garantáltan eredeti, csak nehéz jó képet csinálni róla, ha átvilágítva mutatom. Szívesen mutatok másik fotót is, ha valaki kételkedne az eredetiségben a béna kép miatt 😊

Kerlek, leutes elott egyeztessunk nagy vonalakban az atadasrol - illetve leutes es jovahagyas utan 2 napon belul bonyolitsuk le az atadast! Egyeztethetunk mailben is: kremmanias21@gmail.com

Atadni elsosorban az Arpad hid/Dozsa Gy metronal (akar munkaidoben is) vagy Ujpest-Kozpontnal tudom. Csere most kizart.

2020. február 16.

Elnézést, nem figyeltem, hogy csak személyes átvétel lehetséges. További sikeres csereberét!

2020. február 14.

Persze, kozben megjott a mail, igy mindent ertek. Irok majd! :)

2020. február 14.

Maradjunk az e-mailnél, mert gyorsabb. Megírtam mindent, a szállítási célállomást. is.

Mindent megírtam e-mailben:)

2020. február 14.

Szia, a 7000 budapesti szemelyes atadas - a foxpost ar ezen felul van, nem irtad, hol laksz.

Lefoglalom. Köszönöm.

2020. február 14.

OK, akkor meggondolom, és írok az e-mail-címedre. A Csom.varázsló árait ismerem.

2020. február 14.

Igen, meg tudom oldani, de kerlek a cel allomast aruld el, hogy arat tudjak mondani.

Foxpost-automatába küldenéd?

2020. február 14.

Szia, tavaly bontottam tavasszal, ugy emlekszem, de mivel sok kozmetikumot veszek, nem vagyok 1000%-ig biztos benne. Nincs semmi baja, kifogastalan allapotban van.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA