ELADÓKERESŐ

500 Ft - L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir

ELKELT

Ár: 500 Ft vagy ajándék 3000 Ft feletti vásárlás esetén

Állapot: Új

Eladó: hajnalcsillag (Eddigi eladások száma: 457, Pozitív visszajelzések: 300, Negatív visszajelzések: 6)

Feltöltve: 2020. január 18.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Kedves Érdeklődő! :)

Kihasználatlanság miatt válnék meg eladásra kínált termékeimtől.

Kérlek nézd meg a többi termékemet is, amelyeket itt megtalálsz.

Személyes okokból a személyes átvételt előre láthatólag márciusig nem tudom biztosítani, így többnyire csak a postán maradót és a Foxpostot tudom vállalni. Ha mégis személyes átvételhez ragaszkodnál, kérlek még a leütés előtt egyeztessünk, hogy mikor és hogyan tudom az átadást megoldani. Köszönöm!

A sok negatív tapasztalat után arra a döntésre jutottam, hogy frissen regisztrált/értékelés nélküli krémmániásoknak nem tudom elfogadni a vásárlási igényét. Elnézést kérek mindenkitől az egy kalap alá vételért, de sajnos sokkal több rossz, mint jó tapasztalatom volt ezzel kapcsolatban.

A postai díjszabások 2020-as újabb drágulása miatt csak a foxpostot illetve a postán maradóként való küldést tudom vállalni. A Foxpost esetében autómatából autómatába 1000 Ft-ért buborékos borítékban, postán maradóként pedig csak ajánlott levélként adok fel bármit is, ennek a díja 750 Ft.Kérlek, ha nem személyes átvételt szeretnél, ezt vedd figyelembe.

Ha alkudni szeretnél, azt kérlek ne a leütést követően tedd meg, hanem már előtte. Ha valaki több terméket is vásárol, természetesen hajlok a közös nevezőre, de ez megbeszélés tárgyát képezi. Köszönöm szépen. :)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA