ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 5500

Állapot: Bontatlan

Eladó: jubileum (Eddigi eladások száma: 24, Pozitív visszajelzések: 8, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2022. június 21.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Postai levélküldemény/foxpost vagy személyes átvétel Budapest belvárosában

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Nagyobb tételben tudtam csak rendelni, így keresem azt, aki osztozna velem a készleten és elvinne egy tubussal a 0.05 %-os retinolsavas krémből. Ha még nem használtad ezt az összetevőt, akkor árulok a 0.025-ösből is, ebből a márkából és egy másikból is, érdemesebb elsőre azt választani:) Ha inkább az érdekelne, hagyj itt egy elérhetőséget!

Természetesen bontatlan, frissen érkezett 2023.10.-hós szavatossági idővel. Tapasztalatom szerint minimum 4 hónapra elég egy ilyen tubus, heti 3-4 használat mellett (bár eleinte én a heti 1 vagy 2 alkalmat ajánlom amíg megszokja a bőr) Egyszerre elég egy borsónyi az egész arcra.

Átvételhez találkozhatunk Budapest több pontján, vagy postázom is szívesen levélként címre vagy postán maradóra(650 ft), de használhatunk Foxpostot is.

jubileum

2022. július 22.

Szia!
Persze, kattints a megvételre nyugodtan, akkor látjuk egymás e-mail címét, és írok:)

Agi0508

2022. július 22.

Szia!
Én is kérhetek még a 0,05ös tretinoinból?

jubileum

2022. július 18.

Igen, van:)

AngiBangi

2022. július 17.

Szia! Van még 0,05-ös tretinoinod?

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA