ELADÓKERESŐ

Menarini A-Ret Retinol Gél 0,025%

ELKELT

Ár: 5000

Állapot: Bontatlan

Eladó: jubileum (Eddigi eladások száma: 24, Pozitív visszajelzések: 8, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2022. május 12.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Postai levélküldemény/foxpost vagy személyes átvétel Budapest belvárosában

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Nagyobb tételben tudtam csak rendelni, így keresem azt, aki osztozna velem a készleten és elvinne egy tubussal a 0.025 %-os retinolsavas krémből. Ha még nem használtad ezt az összetevőt, akkor ezzel az erősséggel érdemes óvatosan elkezdeni:)

Természetesen bontatlan, frissen érkezett 2023.12.-hós szavatossági idővel. Tapasztalatom szerint minimum 4 hónapra elég egy ilyen tubus, heti 3-4 használat mellett (bár eleinte én a heti 1 vagy 2 alkalmat ajánlom amíg megszokja a bőr) Egyszerre elég egy borsónyi az egész arcra. Fontos mellé (meg amúgy is) a fényvédőhasználat és a bőséges hidratálás.

Átvételhez találkozhatunk Budapest több pontján, vagy postázom is szívesen levélként postán maradóra(630 ft), de használhatunk Foxpostot is.

jubileum

2022. június 2.

Szia! Igen:)

RigoBogi

2022. május 30.

Szia! Még elérhető?:)

jubileum

2022. május 15.

Szia! Igen leütötted egy másik hirdetésem is, írtam az itt megadott e-mail címedre, ha nem használod az ittenit, akkor kérlek adj meg itt egy másikat:)

petrara

2022. május 15.