ELADÓKERESŐ

10 ml-es műanyag parfümszóró / üres fújós

ELKELT

Ár: 200 Ft / db

Állapot: Új

Eladó: karaibrahimgil (Eddigi eladások száma: 435, Pozitív visszajelzések: 375, Negatív visszajelzések: 3)

Feltöltve: 2019. január 31.

Hely: Bp.

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

5 ml-eset szerettem volna rendelni, de figyelmetlen voltam. Öt darab 10 ml-es van belőle, nem használtam őket; a megadott ár egy darabra vonatkozik. A posta díja még hozzájön, amennyiben a fent megjelölt helyszíneken nem megoldható az átvétel.

Update: Már csak két rózsaszín elérhető!

Fontos:

Kérlek, lehetőleg még a vásárlás napján vedd fel velem a kapcsolatot egyeztetés céljából.

A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok. Ha a képeken nem látszik vagy a szövegben nem olvasható a gyártási szám vagy a lejárati dátum, esetleg nem vagy biztos a személyes átvételi lehetőségben, lehetőleg leütés előtt kérdezz.

Kencemániás vagyok: hajlamos vagyok túl sok dolgot felhalmozni, ezért folyamatosan frissítem a feltöltött termékek listáját, érdemes tehát időnként visszanézni hozzám.

Habár magánszemély vagyok, aki fizetett minden egyes termékért (a teszterekért is), mégis vállalom, hogy amennyiben nem vagy elégedett a kapott termék minőségével, és a vásárlástól számított egy héten belül felveszed velem a kapcsolatot e-mailben, a termékvisszaküldést követően akkor is visszafizetem annak az árát, ha önhibámon kívül (pl. a drogériában már kinyitották a spirált, a webáruházból több éves terméket küldtek stb.) adtam kifogásolható dolgot.

Korrekt embernek tartom magam, kérlek, te is próbálj meg az lenni velem.

Köszönöm, hogy elolvastad, és örülök, ha bizalmat szavazol. :-)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

ebay Műanyag Parfümszóró