ELADÓKERESŐ

Ajándék 😊 Dr. Chen Patika Hair-Revall Tonic Lotion Spray

ELKELT

Ár: 0 Ft

Állapot: Bontatlan, de régi

Eladó: karaibrahimgil (Eddigi eladások száma: 408, Pozitív visszajelzések: 352, Negatív visszajelzések: 3)

Feltöltve: 2019. január 13.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Bontatlan, de a minőségét 2017. december végéig őrizte meg.

Bármely termékem vásárlása mellé üsd le ezt is, és odaadom ajándékba. 😉

Fontos:

Kérlek, lehetőleg még a vásárlás napján vedd fel velem a kapcsolatot egyeztetés céljából.

A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok. Ha a képeken nem látszik vagy a szövegben nem olvasható a gyártási szám vagy a lejárati dátum, esetleg nem vagy biztos a személyes átvételi lehetőségben, lehetőleg leütés előtt kérdezz.

Kencemániás vagyok: hajlamos vagyok túl sok dolgot felhalmozni, ezért folyamatosan frissítem a feltöltött termékek listáját, érdemes tehát időnként visszanézni hozzám.

Habár magánszemély vagyok, aki fizetett minden egyes termékért (a teszterekért is), mégis vállalom, hogy amennyiben nem vagy elégedett a kapott termék minőségével, és a vásárlástól számított egy héten belül felveszed velem a kapcsolatot e-mailben, a termékvisszaküldést követően akkor is visszafizetem annak az árát, ha önhibámon kívül (pl. a drogériában már kinyitották a spirált, a webáruházból több éves terméket küldtek stb.) adtam kifogásolható dolgot.

Korrekt embernek tartom magam, kérlek, te is próbálj meg az lenni velem.

Köszönöm, hogy elolvastad, és örülök, ha bizalmat szavazol. :-)

2019. január 29.

Még mindig nem akarsz megszabadítani tőle? 😀

2019. január 14.

Ha tényleg elhasználod, nyugodtan nézhetsz mellé párszázas tételt is, mert csak vásárláshoz, nem pedig értékhez kötöm az ajándékok leütését. :-)

davincsike

2019. január 13.

Az olajam/d még páratlan, de nem vagyok kisgömböc és meghagyom a szuper ajándékaidat azoknak akik megèrdemlik (azaz tényleg vásárolnak és nem alibiznek mintákkal, mint én ..)

Folyamatosan szekrényürítést tartok. ☺
Az olajad még mindig párt keres? 😀

davincsike

Miket találsz ☺️