ELADÓKERESŐ

Hermes Le Jardin De Monsieur Li

ELKELT

Ár: 1490 Ft

Állapot: 5 ml / kép

Eladó: karaibrahimgil (Eddigi eladások száma: 401, Pozitív visszajelzések: 352, Negatív visszajelzések: 3)

Feltöltve: 2019. október 15.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Itt cserélt, eredetileg 5 ml-es fújós szerető gazdáját keresi.

Fontos:

Kérlek, lehetőleg még a vásárlás napján vedd fel velem a kapcsolatot egyeztetés céljából.

A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok. Ha a képeken nem látszik vagy a szövegben nem olvasható a gyártási szám vagy a lejárati dátum, esetleg nem vagy biztos a személyes átvételi lehetőségben, lehetőleg leütés előtt kérdezz.

Kencemániás vagyok: hajlamos vagyok túl sok dolgot felhalmozni, ezért folyamatosan frissítem a feltöltött termékek listáját, érdemes tehát időnként visszanézni hozzám.

Habár magánszemély vagyok, aki fizetett minden egyes termékért (a teszterekért is), mégis vállalom, hogy amennyiben nem vagy elégedett a kapott termék minőségével, és a vásárlástól számított egy héten belül felveszed velem a kapcsolatot e-mailben, a termékvisszaküldést követően akkor is visszafizetem annak az árát, ha önhibámon kívül (pl. a drogériában már kinyitották a spirált, a webáruházból több éves terméket küldtek stb.) adtam kifogásolható dolgot.

Korrekt embernek tartom magam, kérlek, te is próbálj meg az lenni velem.

Köszönöm, hogy elolvastad, és örülök, ha bizalmat szavazol. :-)

Igen:-))

karaibrahimgil

Szia Adél!
Persze, jó így. Csapjunk? 😊
Köszi:
Niki

Szia Niki! Bocsi, nem tűntem ám el.. 😊
Persze, küldök a Mmmm - ből, a Girl helyett meg jöhetne hozzám a Biobaza olaj, ha Neked is jó így?? Köszönöm 😊

karaibrahimgil

2019. október 15.

Szia Adél!
Ha hasonló mennyiséget kérhetek a JHG Mmmm-ből, szívesen. 😊 Illetve a Girlért cserébe találnál nálam még valami érdekeset?
Köszi!
Niki

2019. október 15.

Szia Niki!
Nem szeretnéd tovább cserélni az én fújóskáimra, esetleg? 😊Köszi!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Hermès Le Jardin De Monsieur Li