ELADÓKERESŐ

L’Oreal Paris Color Riche X Balmain Paris Rúzs

ELKELT

Ár: 2590 Ft

Állapot: Új

Eladó: karaibrahimgil (Eddigi eladások száma: 435, Pozitív visszajelzések: 376, Negatív visszajelzések: 3)

Feltöltve: 2018. szeptember 12.

Hely: Bp.

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Bontatlan, Urban Safari árnyalat.

Fontos:

Kérlek, lehetőleg még a vásárlás napján vedd fel velem a kapcsolatot egyeztetés céljából.

A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok. Ha a képeken nem látszik vagy a szövegben nem olvasható a gyártási szám vagy a lejárati dátum, esetleg nem vagy biztos a személyes átvételi lehetőségben, lehetőleg leütés előtt kérdezz.

Kencemániás vagyok: hajlamos vagyok túl sok dolgot felhalmozni, ezért folyamatosan frissítem a feltöltött termékek listáját, érdemes tehát időnként visszanézni hozzám.

Habár magánszemély vagyok, aki fizetett minden egyes termékért (a teszterekért is), mégis vállalom, hogy amennyiben nem vagy elégedett a kapott termék minőségével, és a vásárlástól számított egy héten belül felveszed velem a kapcsolatot e-mailben, a termékvisszaküldést követően akkor is visszafizetem annak az árát, ha önhibámon kívül (pl. a drogériában már kinyitották a spirált, a webáruházból több éves terméket küldtek stb.) adtam kifogásolható dolgot.

Korrekt embernek tartom magam, kérlek, te is próbálj meg az lenni velem.

Köszönöm, hogy elolvastad, és örülök, ha bizalmat szavazol. :-)

Igen. mariann9876@gmail.com

2018. szeptember 24.

Nem sikerült. 😞 Visszapattant az e-mail a mariann9876@citromail.hu-ról, valószínűleg ezért nem kaptál te sem visszaigazolást a jóváhagyásról.
Tudnál adni egy másik címet?

Igen, de mindjárt írok. 😊

2018. szeptember 24.

Leütöttem. Holnap 10 kor jó lenne neked a Bank Center előtt? Nem tudtam emailt írni, mert valamiért nem küldte el az email címed. :(

Haha, igen. 😀

2018. szeptember 24.

A bank centerben dolgozol? Mert én is

Szia!
Munkanapokon 8.30 és 14.30 között a Bank Center előtt (V. kerület Arany János utca - Szabadság tér találkozásánál), utána a XIII. kerületben, a Gyöngyösi utcánál tudnám átadni.
Valamelyik jó lenne neked? :-)
Köszi.
Niki

2018. szeptember 24.

Szia:) személyes átvételre mikor és hol lenne lehetőség Budapesten belül?

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA