ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 3990 Ft

Állapot: 30 ml/kép (kb.17-20ml)

Eladó: karaibrahimgil (Eddigi eladások száma: 439, Pozitív visszajelzések: 380, Negatív visszajelzések: 3)

Feltöltve: 2019. augusztus 31.

Hely: Bp.

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

30 ml/ kép, dobozos. Batch kód: 32801.

Fontos:

Kérlek, lehetőleg még a vásárlás napján vedd fel velem a kapcsolatot egyeztetés céljából.

A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok. Ha a képeken nem látszik vagy a szövegben nem olvasható a gyártási szám vagy a lejárati dátum, esetleg nem vagy biztos a személyes átvételi lehetőségben, lehetőleg leütés előtt kérdezz.

Kencemániás vagyok: hajlamos vagyok túl sok dolgot felhalmozni, ezért folyamatosan frissítem a feltöltött termékek listáját, érdemes tehát időnként visszanézni hozzám.

Habár magánszemély vagyok, aki fizetett minden egyes termékért (a teszterekért is), mégis vállalom, hogy amennyiben nem vagy elégedett a kapott termék minőségével, és a vásárlástól számított egy héten belül felveszed velem a kapcsolatot e-mailben, a termékvisszaküldést követően akkor is visszafizetem annak az árát, ha önhibámon kívül (pl. a drogériában már kinyitották a spirált, a webáruházból több éves terméket küldtek stb.) adtam kifogásolható dolgot.

Korrekt embernek tartom magam, kérlek, te is próbálj meg az lenni velem.

Köszönöm, hogy elolvastad, és örülök, ha bizalmat szavazol. :-)

karaibrahimgil

Rendben, várom.😉

Erina

2019. augusztus 31.

Nincs minden feltöltve, mailben majd küldök képet 😉

karaibrahimgil

Szia Adri! 🙂
Köszönöm a megkeresést, most sajnos nem találtam a termékeid között olyat, amire cserélnék.
Szép napot! 😘
Niki