ELADÓKERESŐ

Oriflame NovAge Hámlasztó Arcradír

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 1490 Ft

Állapot: új

Eladó: karaibrahimgil (Eddigi eladások száma: 435, Pozitív visszajelzések: 376, Negatív visszajelzések: 3)

Feltöltve: 2020. január 18.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel (Duna Plaza), Foxpost csomagautomata: +999 Ft, postán maradó: +795 Ft

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Bontatlan arcradír, 2021. március végéig szavatos.

Itt találod a többi termékemet, beleértve a vásárlás mellé választható ajándékokat is.

Fontos:

Kérlek, lehetőleg még a vásárlás napján vedd fel velem a kapcsolatot egyeztetés céljából.

A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok. Ha a képeken nem látszik vagy a szövegben nem olvasható a gyártási szám vagy a lejárati dátum, esetleg nem vagy biztos a személyes átvételi lehetőségben, lehetőleg leütés előtt kérdezz.

Kencemániás vagyok: hajlamos vagyok túl sok dolgot felhalmozni, ezért folyamatosan frissítem a feltöltött termékek listáját, érdemes tehát időnként visszanézni hozzám.

Habár magánszemély vagyok, aki fizetett minden egyes termékért (a teszterekért is), mégis vállalom, hogy amennyiben nem vagy elégedett a kapott termék minőségével, és a vásárlástól számított egy héten belül felveszed velem a kapcsolatot e-mailben, a termékvisszaküldést követően akkor is visszafizetem annak az árát, ha önhibámon kívül (pl. a drogériában már kinyitották a spirált, a webáruházból több éves terméket küldtek stb.) adtam kifogásolható dolgot.

Korrekt embernek tartom magam, kérlek, te is próbálj meg az lenni velem.

Köszönöm, hogy elolvastad, és örülök, ha bizalmat szavazol. :-)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA