ELADÓKERESŐ

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 7990 Ft

Állapot: 100 ml / kép (kb. 85 ml)

Eladó: karaibrahimgil (Eddigi eladások száma: 406, Pozitív visszajelzések: 352, Negatív visszajelzések: 3)

Feltöltve: 2019. október 6.

Hely: Bp.

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Tavaly bontott, eredetileg 100 ml-es, már nem kapható fügés illat. (Gyárilag sem volt tele.)

Fontos:

Kérlek, lehetőleg még a vásárlás napján vedd fel velem a kapcsolatot egyeztetés céljából.

A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok. Ha a képeken nem látszik vagy a szövegben nem olvasható a gyártási szám vagy a lejárati dátum, esetleg nem vagy biztos a személyes átvételi lehetőségben, lehetőleg leütés előtt kérdezz.

Kencemániás vagyok: hajlamos vagyok túl sok dolgot felhalmozni, ezért folyamatosan frissítem a feltöltött termékek listáját, érdemes tehát időnként visszanézni hozzám.

Habár magánszemély vagyok, aki fizetett minden egyes termékért (a teszterekért is), mégis vállalom, hogy amennyiben nem vagy elégedett a kapott termék minőségével, és a vásárlástól számított egy héten belül felveszed velem a kapcsolatot e-mailben, a termékvisszaküldést követően akkor is visszafizetem annak az árát, ha önhibámon kívül (pl. a drogériában már kinyitották a spirált, a webáruházból több éves terméket küldtek stb.) adtam kifogásolható dolgot.

Korrekt embernek tartom magam, kérlek, te is próbálj meg az lenni velem.

Köszönöm, hogy elolvastad, és örülök, ha bizalmat szavazol. :-)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA