ELADÓKERESŐ

9500,-Ft szállítással: Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Longwear Foundation "3 Neutral"

ELKELT

Ár: Ajánlott postán maradó levélként vagy Foxpost automatába szállítással 9500,-Ft

Állapot: Néhány pumpálásnyi hiányzik belőle

Eladó: Kata791 (Eddigi eladások száma: 376, Pozitív visszajelzések: 282, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2020. február 15.

Hely: Taksony

Szállítás, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként illetve Foxpost automatába küldöm

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

December végén vásároltam, néhány alkalommal próbálkoztam vele, de sajnos az én nagyon vízhiányos, több helyen száraz, 40+os bőrömön nem mutat jól, kiemeli a száraz részeket akárhogy is hidratálok /primerezek alá.

Kombinált vagy zsíros bőrre lehet ideális. A színhez: Estée Lauder Double Wear-ből a Fresco árnyalatot használom, ez talán lehelletnyit világosabb annál, de teljesen jól passzol a bőrömhöz.

Postára általában csak péntekenként tudok menni mert a nyitvatartás ütközik a munkaidőmmel, Foxpost felé majdnem minden nap járok.

Cserélni köszönöm, de nem szeretném.

mimicike

Köszönöm.

2020. február 15.

Az én bőrömön határozottan igen. Bár én a DW-t is úgy használom, hogy a tenyeremben hozzákeverjük egy pici MAC Strobe Cream-et, de ezt ugyanúgy használva szárazabb hatást kapok mint a DW-el. Ez egyedül a homlokomon ad nem túl száraz hatású bőrképet, de ott eleve semmilyen száraz rész nincs.

mimicike

2020. február 15.

EL DW-nél '' szárazabb '' hatású ?

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA