ELADÓKERESŐ

1000 Ft - Catrice Sun Glow Face & Body Brush

1000 Ft - Catrice Sun Glow Face & Body Brush

ELKELT

Ár: 1000 Ft+posta

Állapot: keveset használt, jó állapotban

Eladó: Kremcica (Eddigi eladások száma: 141, Pozitív visszajelzések: 105, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2020. március 13.

Szállítás, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Kérlek olvasd el mielőtt leütöd, köszönöm! :)

- Képeket szívesen küldök bármelyik termékről, kérlek a kép alatti hozzászólásnál írj email címet.

- Minden próbált termékemet fertőtlenítve küldöm.

- Az ár nem alkuképes, és cserélni köszönöm de nem szeretnék.

- A csomagokat csak postán maradóra vagy posta (MPL) automatára tudom küldeni (Foxpostot nem tudom megoldani).

- Az elsőbbségi vagy bármilyen plusz költség igény esetén hozzáadódik az árhoz. Ha több terméket veszel akkor együtt lemérem őket és úgy számolom ki a postaköltséget.

-  A gyors adás-vétel híveként nem várok két(!) napnál többet a kapcsolatfelvételre. Mivel én igyekszem, hogy a partnerem minél előbb megkaphassa a terméket, ugyanezt a gondosságot elvárom a vevőtől is.

- Utánvétel, rózsaszín csekk nem megoldható.

- 0 véleménnyel, új regisztrációval vagy 4*-nál kevesebbre értékelt vásárlókat nem hagyok jóvá. Egyedüli kivétel ha a termék alatt jelzed hogy biztosan kéred és át is veszed így tudom komolyan gondolod. Feleslegesen ne húzzuk egymás idejét.

- A feladással az utalás beérkezését követően nem szoktam késlekedni, ha valami mégis közbejönne arról tájékoztatlak. A feladásról bizonylatot küldök.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA