ELADÓKERESŐ

400 Ft - Style London Oval Brush

400 Ft - Style London Oval Brush

ELKELT

Ár: 400 Ft+posta

Állapot: keveset használt, szinte új állapotú

Eladó: Kremcica (Eddigi eladások száma: 141, Pozitív visszajelzések: 105, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. április 30.

Szállítás, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/MPL automata

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Fertőtlenítve, tisztítva küldöm.

Kérlek olvasd el mielőtt leütöd, köszönöm! :)

- Csere köszönöm de nem szeretnék.

- Az ár fix.

- Kérlek kérdezz ha valami nem egyértelmű, ne üsd le. Itt a terméklapon a kommenteknél írj nyugodtan, rendszeresen nézem az oldalt és amint tudok válaszolok. Ha utólag derül ki hogy információ hiányában másképp gondoltad és mégsem kéred 1*-al foglak értékelni. Sajnos az utobbi időben több ilyenbe belefutottam.

- Kérlek csak akkor üsd le a terméket, ha tényleg meg szeretnéd venni. 0 vagy 1 véleménnyel, új regisztrációval vagy 4*-nál kevesebbre értékelt vásárlókat nem hagyok jóvá. Egyedüli kivétel ha a termék alatt jelzed hogy biztosan kéred és át is veszed így tudom komolyan gondolod. Feleslegesen ne húzzuk egymás idejét.

- A termék leütése után kérlek, három napon belül vedd fel velem a kapcsolatot és igyekezzük minél előbb megbeszélni és végigvinni az eladást. Ha valami miatt csúszik nem baj, csak jelezd.

- Ha 1 hétig nem reagálsz a leveleimre (úgy, hogy erről nem szóltál előre), akkor automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak és a termék újra eladóvá válik.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

eBay Pro Oval Make Up Brush