ELADÓKERESŐ

NYX Glitter Primer szemhéjalap, csillámfixáló

ELKELT

Ár: 2000 Ft+posta

Állapot: párszor használt

Eladó: Kremcica (Eddigi eladások száma: 156, Pozitív visszajelzések: 114, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. január 3.

Szállítás, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Októberben vettem a Cultbeautyról, nagyon kevés hiányzik belőle mert max 3-4x használtam akkor is egyszerre kb gombostű fejnyi mennyiséget (nagyon max fél ml hiányos). A célját szuperül ellátja, az eladás oka hogy érzékenység alakult ki nálam (sajnos nem tudom melyik összetevője miatt).

Kérlek olvasd el mielőtt leütöd, köszönöm! :)

- Csere köszönöm de nem. Rengeteg dolgot halmoztam fel az utóbbi időben.

- Az ár fix.

- Kérlek kérdezz ha valami nem egyértelmű, ne üsd le. Ha utólag derül ki hogy információ hiányában másképp gondoltad és nem kéred 1*-al foglak értékelni. Sajnos az utobbi időben több ilyenbe belefutottam.

- Kérlek csak akkor üsd le a terméket, ha tényleg meg szeretnéd venni. 0 vagy 1 véleménnyel, új regisztrációval vagy 4*-nál kevesebbre értékelt vásárlókat nem hagyok jóvá. Egyedüli kivétel ha a termék alatt jelzed hogy biztosan kéred és át is veszed. Feleslegesen ne húzzuk egymás idejét.

- A termék leütése után kérlek, három napon belül vedd fel velem a kapcsolatot és igyekezzük minél előbb megbeszélni és végigvinni az eladást.

- Ha 1 hétig nem reagálsz a leveleimre (úgy, hogy erről nem szóltál előre), akkor automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak és a termék újra eladóvá válik.

Kremcica

2019. január 6.

Szia! Postán maradóra 440 Ft.

nyuuuucatcat

2019. január 6.

Szia! Postaköltséggel együtt mennyibe kerülne a glitter primer? (Legolcsóbb lehetőség)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

NYX Glitter Primer