ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 1200 Ft / 2000 Ft

Állapot: 5 ml / 10 ml

Eladó: kvin (Eddigi eladások száma: 646, Pozitív visszajelzések: 460, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. augusztus 3.

Hely: Budafok/Savoya, Bátonyterenye (Kisterenye)

Szállítás, fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Kedves Érdeklődő!
A félreértések elkerülése végett az alábbiakat kérlek vedd figyelembe:

• Magánszemély vagyok, nem kereskedő! Egyik szenvedélyem az illatokkal való ismerkedés, különleges parfümök, ritkaságok gyűjtése. Mivel egy élet kevés elhasználni a gyűjteményemet, ezért kiadok belőlük - nem a haszonszerzés a cél -, illetve ebből tudom fedezni az újabb kincseket, aminek hála Te is olyan illatra találhatsz, amire talán régóta vágytál!
  • Minden parfümöm eredeti! Erre garanciát vállalok, nálam nincs ilyen, hogy "kimérős", nem "piacolok", kérésre szívesen küldök még képeket, így nincs kockázat, nem érhet meglepetés!
  • Kérlek, inkább leütés előtt kérdezz! Ha bizonytalan vagy a vásárlással kapcsolatban, szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, valamint bátran fordulj hozzám akkor is, ha személyre szóló, ingyenes tanácsadást szeretnél :)
  • Természetesen mint mindenki, elsősorban én is eladni szeretnék, de csere is szóba jöhet, itt tudod felvenni velem a kapcsolatot, hogy ne a terméklap alatt szaporítsuk a kommenteket: noemkov@gmail.com
  • Tipikus "női betegségem" a piperék felhalmozása (is), ezért krémek, sminktermékek, stb. közül is válogathatsz, itt mindent megtalálsz, igyekszem frissíteni a kínálatot.
  • Ajánlott postán maradó levél (fújósok esetében) 500 Ft, vagy nagyobb/nehezebb küldemény esetén 700 Ft, foxposttal is, ezzel tudsz kalkulálni. Visszatérőként, ill. nagyobb összegű vásárlásnál van lehetőség kedvezményre!
  • Személyes átvétel a 22-11. kerület határán a lakásom közelében (megbeszélés kérdése) vagy Bátonyterenye-Salgótarján környékén

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA