ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 3900 Ft / 6500 Ft

Állapot: 5 ml / 10 ml

Eladó: kvin (Eddigi eladások száma: 863, Pozitív visszajelzések: 601, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. október 12.

Hely: Bátonyterenye (Kisterenye)

Szállítás, fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Kedves Érdeklődő!

A félreértések elkerülése végett az alábbiakat kérlek vedd figyelembe:

• Magánszemély vagyok, nem kereskedő! Egyik szenvedélyem az illatokkal való ismerkedés, különleges parfümök, ritkaságok gyűjtése. Mivel egy élet kevés elhasználni a gyűjteményemet, ezért kiadok belőlük, ebből tudom fedezni az újabb kincseket, aminek hála Te is olyan illatra találhatsz, amire talán régóta vágytál!
  • Minden parfümöm eredeti! Erre garanciát vállalok, nálam nincs ilyen, hogy "kimérős", nem tudok utánpótlást beszerezni, az és annyi van, amit látsz. Kérésre szívesen küldök még képeket, így nincs kockázat, nem érhet meglepetés.
  • Kérlek, inkább leütés előtt kérdezz! Ha bizonytalan vagy a vásárlással kapcsolatban vagy a leírást nem érzed egyértelműnek, stb. KÉRDEZZ, szívesen válaszolok. Leütés után alkudozók, halogatók, komolytalan vevők kíméljenek!
  • Természetesen mint mindenki, elsősorban én is eladni szeretnék, de csere is szóba jöhet. Hogy az egyezkedést ne a terméklap alatt beszéljük meg, szaporítva ezzel a kommenteket, itt tudod felvenni velem a kapcsolatot: noemkov@gmail.com
  • Személyes átvételre Budapesten most már csak ritkán (kivételes esetekben) van lehetőség, akkor is csak a 11-22. kerület határán, a Savoya környékén.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA