ELADÓKERESŐ

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

ELKELT

Ár: 200 Ft

Állapot: Bontatlan

Eladó: lenochka (Eddigi eladások száma: 98, Pozitív visszajelzések: 48, Negatív visszajelzések: 2)

Feltöltve: 2019. november 22.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Mielőtt leütnéd a terméket, kérlek, az alábbiakat olvasd el:

• Kérlek, kérdezz, ha valami nem egyértelmű, ne üsd le. Ha utólag derül ki, hogy információ hiányában másképp gondoltad és nem kéred 1 csillaggal foglak értékelni.
  • Ha kérdésed van, kérdezz itt, mindenre szívesen válaszolok.
  • Kérés esetén szívesen küldök további képeket a termékekről.
  •  A leütést követően 3 napon belül vedd fel velem a kapcsolatot.
  • A termékeket postán maradó ajánlott levélként/ Foxpost csomagként/ MPL automatába tudom küldeni
  • A postaköltség minden esetben a vevőt terheli, kivéve ha az a leírásban másképp nem szerepel
  • Kizárólag banki előreutalás/ banki befizetés után postázok
  • Általában az utalás megérkezte után 1-2 napon belül feladom a csomagokat, ha valamiért mégsem tudnám, természetesen szólok
  • Ha 1 hétig nem reagálsz a leveleimre (és erről nem szóltál előre), akkor automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak + a termék újra eladóvá válik.
  • FONTOS: 2019. október 1-től a Foxpost emelt árakkal dolgozik. A csomagküldés ára attól függ, melyikautomatába megy a csomag. Ezen a linkentudod megnézni, az általad választott automata melyik árkategória (listaár / akciós), kérlek, ezzel kalkulálj.
  • Az árak fixek, alkudozás nincs
  • Csere nem érdekel!
  • Személyes átvétel esetében kérlek, próbálj a megbeszélt helyen időben megjelenni (én is igyekszek), ha mégsem jó az időpont, akkor tájékoztass előtte. A termék átvételére személyesen van lehetőség Budapesten XVI. kerületben és környékén. Budapesten nagyobb csomópontokon átvehető megbeszélés szerint.
  • Személyes átvétel esetében kérlek, a pontos összeget hozd, ha vélhetőleg nem sikerül, akkor a kellemetlenségek elkerülése végett még a találkozó előtt szólj, hogy milyen címletből kell vissza adnom

lenochka

2019. november 25.

Kedves Kriszti!

Nemrég költöztem ide a kerületbe.45-ös/46-os busz vonalán lakok. Jelenleg babával vagyok itthon, úgy hogy a megadott címen bármelyik nap átvehető vagy ha neked is jó valamelyik busz vonalán, esetleg Örs Vezér téren. :)

Micoka

2019. november 23.