ELADÓKERESŐ

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

ELKELT

Ár: 1500 Ft

Állapot: Bontatlan

Eladó: lenochka (Eddigi eladások száma: 98, Pozitív visszajelzések: 48, Negatív visszajelzések: 2)

Feltöltve: 2018. május 13.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Eladó a képen látható Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre. A termék vadonatúj, bontatlan.

A termék átvételére kizárólag személyesen van lehetőség Budapesten a XII. kerületben és környékén.Budapesten nagyobb csomópontokon átvehető megbeszélés szerint.

2018. június 12.

Cuki vagy! :)

2018. június 11.

Szia Léna!

Elmondhatatlanul hálás vagyok, hogy még házhoz is hoztad nekem. Köszönöm szépen! :)))

2018. június 8.

Próbáltalak elérni 1 órája, de csak most olvastam, hogy 7-ig dolgozol. Ne haragudj! Hívlak 7 után, hogy egyeztessük a hétfőt.

2018. június 7.

Szia!

Én akkor dolgozom, szóval 19:00 után tudsz elérni.

2018. június 6.

Szuper! :)

A héten felhívlak valamelyik nap 17:00-17:30 körül a 30/957-5329-es számról, hogy egyeztessük a részleteket.

2018. június 5.

Szia!

Nekem teljesen jó a jövő hét hétfő. :)

2018. június 5.

Szia!

Jövő hétfő, június 11-e tökéletes. Ha megfelelő számodra is, jelezd, kérlek, és felhívlak majd, hogy megbeszéljük, hogy a Deákon belül hol találkozzunk.

2018. június 4.

Hétfő és Kedd ami jó. A többi napokon 19:00 után oldható meg, hogy találkozzunk!

A telefonszámom: 06303644585

2018. június 1.

Szia!

A Deák tökéletes lenne. Köszi!
Hétköznapokon munka után tudok csak menni, legkorábban 17:40-re tudok odaérni. Megfelelő lenne számodra? Ha igen, melyik nap alkalmas?

2018. május 31.

Szia!

Déli pályaudvar és Deák Ferenc tér.