ELADÓKERESŐ

Hugo Boss The Scent Private Accord for Her EDP 30 ml

ELKELT

Ár: 6000 Ft

Állapot: Bontatlan

Eladó: lenochka (Eddigi eladások száma: 96, Pozitív visszajelzések: 46, Negatív visszajelzések: 2)

Feltöltve: 2019. november 2.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Mielőtt leütnéd a terméket, kérlek, az alábbiakat olvasd el:

• Kérlek, kérdezz, ha valami nem egyértelmű, ne üsd le. Ha utólag derül ki, hogy információ hiányában másképp gondoltad és nem kéred 1 csillaggal foglak értékelni.
  • Ha kérdésed van, kérdezz itt, mindenre szívesen válaszolok.
  • Kérés esetén szívesen küldök további képeket a termékekről.
  •  A leütést követően 3 napon belül vedd fel velem a kapcsolatot.
  • A termékeket postán maradó ajánlott levélként/ Foxpost csomagként/ MPL automatába tudom küldeni
  • FONTOS: 2019. október 1-től a Foxpost emelt árakkal dolgozik. A csomagküldés ára attól függ, melyikautomatába megy a csomag. Ezen a linkentudod megnézni, az általad választott automata melyik árkategória (listaár / akciós), kérlek, ezzel kalkulálj.
  • A postaköltség minden esetben a vevőt terheli, kivéve ha az a leírásban másképp nem szerepel
  • Kizárólag banki előreutalás/ banki befizetés után postázok
  • Általában az utalás megérkezte után 1-2 napon belül feladom a csomagokat, ha valamiért mégsem tudnám, természetesen szólok
  • Ha 1 hétig nem reagálsz a leveleimre (és erről nem szóltál előre), akkor automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak + a termék újra eladóvá válik.
  • Az árak fixek, alkudozás nincs
  • Csere nem érdekel!
  • Személyes átvétel esetében kérlek, próbálj a megbeszélt helyen időben megjelenni (én is igyekszek), ha mégsem jó az időpont, akkor tájékoztass előtte. A termék átvételére személyesen van lehetőség Budapesten XVI. kerületben és környékén. Budapesten nagyobb csomópontokon átvehető megbeszélés szerint.
  • Személyes átvétel esetében kérlek, a pontos összeget hozd, ha vélhetőleg nem sikerül, akkor a kellemetlenségek elkerülése végett még a találkozó előtt szólj, hogy milyen címletből kell vissza adnom
  • A parfüm eredeti!

- édesen keleties, melengető illat
- csábosan titokzatos nőnek
- esti és különleges alkalmakra ajánlom

2019. november 15.

Fólia is van rajta. :) A batch kódja amivel az eredetiségét tudom igazolni: 3249.

Esetleg van Vibered? Szívesen küldök képeket. :)

Nigea88

2019. november 14.

Köszi a választ, a bontatlansága azt jelenti, hogy még fólia is van rajta? Bocs, hogy sok a kérdésem.

2019. november 13.

Szia!

Nem vásároltam. Ajándékba kaptam.

Nigea88

2019. november 13.

Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy mikor vásároltad és hogy hol?

2019. november 3.

Abszolút megértem. :) Én mondjuk a The Scent családból a simát és az Intenset szeretem nagyon. :)
A The Scent Private Accord rajtam erős és markáns,de egész nap érezhető. :)
Egyébként mindenki bőrén más egy illat és rengeteg minden tudja befolyásolni. :)

zabszalma

2019. november 3.

Koszonom szepen! Kozben volt alkalmam kiprobalni..kifujas utan egy-ket orat finom..aztan nagyon furcsa a leszaradasa a boromon. Eddig csak papiron szaglasztam. Ajandekba szantam volna de ez nagyon nem izlik..igy masnak sem szivesen ajandekozom. De azert koszi :)

2019. november 2.

Szia!

Megvan a doboza. Van Vibered? Szívesen küldök képeket.

A batch kódja amivel az eredetiségét tudom igazolni: 3249

zabszalma