ELADÓKERESŐ

Tiffany & Co. EDP 4 ml

ELKELT

Ár: 1500 Ft

Állapot: 1-szer próbált

Eladó: lenochka (Eddigi eladások száma: 98, Pozitív visszajelzések: 48, Negatív visszajelzések: 2)

Feltöltve: 2019. október 7.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Ha kérdésed van, kérdezz itt, mindenre szívesen válaszolok. Kérés esetén szívesen küldök további képeket a termékekről. A termékeket postán maradó ajánlott levélként/ Foxpost csomagként/ MPL automatába tudom küldeni. A postaköltség minden esetben a vevőt terheli, kivéve ha az a leírásban másképp nem szerepel Kizárólag banki előreutalás/ banki befizetés után postázok Általában az utalás megérkezte után 1-2 napon belül feladom a csomagokat, ha valamiért mégsem tudnám, természetesen szólok Az árak fixek, alkudozás nincs! Csere nem érdekel! Személyes átvétel esetében kérlek, próbálj a megbeszélt helyen időben megjelenni (én is igyekszek), ha mégsem jó az időpont, akkor tájékoztass előtte. A termék átvételére személyesen van lehetőség Budapesten a XVI. kerületben és környékén. Személyes átvétel esetében kérlek, a pontos összeget hozd, ha vélhetőleg nem sikerül, akkor a kellemetlenségek elkerülése végett még a találkozó előtt szólj, hogy milyen címletből kell vissza adnom

lenochka

2019. október 23.

Szia!

A Foxpost 999 Ft, olcsóbb ha postán keresztül küldöm. Ha postán maradó ajánlott levélként küldöm, az 685 Ft-ba kerül.

Legyen szép napod!

Lenochka