ELADÓKERESŐ

Lush Cuccok (korábbiak)

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: l. leírást

Állapot: l. leírást

Eladó: Lierre (Eddigi eladások száma: 147, Pozitív visszajelzések: 101, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2018. február 13.

Hely: Budapest II.

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel a Margit híd budai hídfőjénél, szállítás: foxpost, postán maradó

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

Termékeim régebbi Lush beszerzések, vagy csomagból maradtak. Aminek tudtam, feltüntettem a lejárati dátumát. Megszagoltam, megnézegettem őket, teljesen rendben vannak ezek alapján minőségre.

Tuca Tuca krémparfüm ELKELT

B Scent krémparfüm ELKELT

Egy fél Comforter habfürdő (befóliázva tartottam, szerintem ez is 2017 eleji lejáratú) 700 Ft  https://hu.lush.com/products/testapolas/comforter

Bontatlanok:

Pink flamingo többször felhasználható habfürdő (fóliázva, 2017 eleji szintén) https://kremmania.hu/kremek/lush-pink-flamingo 1400 Ft

Reindeer Rock szappan (fólia, 2017 eleji lejárat lehet) 700 Ft https://kremmania.hu/kremek/lush-reindeer-rock-szappan

Snowman Shower jelly (ez régebbi, 2015.12.16-i dátum) 1200 Ft https://kremmania.hu/kremek/lush-snowman-tusfurdozsele

Whoosh shower jelly (ez is 2015.12.16-i dátum) 1000 Ft https://hu.lush.com/products/whoosh-1

Santa's Lip scrub (2017.01.03) https://kremmania.hu/kremek/lush-santa-s-lip-scrub-ajakradir 1500 Ft

2018. április 10.

Szia!
A tusizselék, a szappan és az ajakradír. ☺️

Timarf

2018. április 10.

Szia! Mi van még meg? :)

Kedves menczobeata!

A Krémmánián található többi, szemmel láthatóan régebbi LUSH termékek eladói is fognak kapni megkeresést, vagy felkérést a lejárati dátumok pótlására?

Köszönettel,
L.

Kedves menczobeata!

Minden termék, amit árulok, gondos ellenőrzés után kerül fel eladásra, nem teszek fel olyan árut, amelyet én nem vennék meg mástól adott esetben. Megbízok a Lush termékeimben, jómagam is érzékeny bőrű vagyok, ahogy a véleményezéseimből is kiderül, de például egy korábbi, 2013-ban lejárt Sweetie Pie tusolózselét is használgatok, ha időm engedi, mely sem illatában, sem állagában, sem más tulajdonságában nem változott meg az évek alatt. Úgy gondolom, hogy a fenti eladó termékeimet nyugodt lelkiismerettel tudom ajánlani a vásárlóimnak.
Mivel én feltüntettem a lejárati dátumot, úgy gondolom, aki esetlegesen megveszi a terméket, tudja, hogy mit vásárol meg és esetleges reklamációval nem a Lush-t fogja hibáztatni, hanem engem.

Üdvözlettel,

menczobeata

Kedves Lierre!
A Lush képviseletében írunk.
Kérjük, tartsd tiszteletben a frissesség elvünket! Nem véletlenül nem árulunk gyártási időtől számított 5 hónap után termékeket az üzleteinkben. Egy lejárt terméknél a Lush élményt sem lehet átélni, hisz az állag, illat változhat.
Az általad árult termékek már rég lejártak, kérjük ne árusítsd őket tovább!
Köszönjük szépen!
Lush Hungary Kft.

2018. február 14.

Szia Encimókus, hamarosan elviszik őket. A többi még megvan. ☺️

encimokus

2018. február 14.

Szia. Megvannak még a kremparfumok? Köszi

2018. február 13.

Szia Csokri, írtam Neked :)

2018. február 13.

Szia Ilcs89, sajnos most sem találtam semmit.

Csokri

2018. február 13.

A 2 krémparfi érdekelne. Kérlek hogy ne add el másnak, míg mi nem egyezkedtünk árról. Az akropolisz01@gmail.com címre kérlek írj egy elképzelt árat. Köszi! CSOKRI

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Lush The Comforter Habfürdő