ELADÓKERESŐ

Lush Cuccok (korábbiak)

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: l. leírást

Állapot: l. leírást

Eladó: Lierre (Eddigi eladások száma: 129, Pozitív visszajelzések: 90, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2018. február 13.

Hely: Budapest II.

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel a Margit híd budai hídfőjénél, szállítás: foxpost, postán maradó

A termék Krémmánia oldala | Gyanús termék jelentése

Leírás:

Termékeim régebbi Lush beszerzések, vagy csomagból maradtak. Aminek tudtam, feltüntettem a lejárati dátumát. Megszagoltam, megnézegettem őket, teljesen rendben vannak ezek alapján minőségre.

Tuca Tuca krémparfüm kb 60% https://kremmania.hu/kremek/lush-tuca-tuca-parfum Már nne gyártják  ritkaság, ebayen 28-30 $ körül van. 2000 Ft

B Scent krémparfüm kb. 85 %. https://www.fragrantica.com/perfume/Lush/B-Scent-13726.html 2000 Ft Ezek már elég régiek, de az illatuk szerintem rendben van. Együtt a kettő 3000 Ft.

Egy fél Comforter habfürdő (befóliázva tartottam, szerintem ez is 2017 eleji lejáratú) 700 Ft  https://hu.lush.com/products/testapolas/comforter

Bontatlanok:

Pink flamingo többször felhasználható habfürdő (fóliázva, 2017 eleji szintén) https://kremmania.hu/kremek/lush-pink-flamingo 1400 Ft

Reindeer Rock szappan (fólia, 2017 eleji lejárat lehet) 700 Ft https://kremmania.hu/kremek/lush-reindeer-rock-szappan

Snowman Shower jelly (ez régebbi, 2015.12.16-i dátum) 1200 Ft https://kremmania.hu/kremek/lush-snowman-tusfurdozsele

Whoosh shower jelly (ez is 2015.12.16-i dátum) 1000 Ft https://hu.lush.com/products/whoosh-1

Santa's Lip scrub (2017.01.03) https://kremmania.hu/kremek/lush-santa-s-lip-scrub-ajakradir 1500 Ft

2018. február 14.

Szia Encimókus, hamarosan elviszik őket. A többi még megvan. ☺️

encimokus

2018. február 14.

Szia. Megvannak még a kremparfumok? Köszi

2018. február 13.

Szia Csokri, írtam Neked :)

2018. február 13.

Szia Ilcs89, sajnos most sem találtam semmit.

Csokri

2018. február 13.

A 2 krémparfi érdekelne. Kérlek hogy ne add el másnak, míg mi nem egyezkedtünk árról. Az akropolisz01@gmail.com címre kérlek írj egy elképzelt árat. Köszi! CSOKRI

ilcs89

Szia.csere érdekelne?