ELADÓKERESŐ

FONTOS: A járvány ideje alatt az érintkezések minimálisra szorítása és a koronavírus elleni harc érdekében kérjük mellőzzétek a piactér használatát!

ELKELT

Ár: 11.000,-Ft + ajánlott posta

Állapot: Kipróbált

Eladó: Lingling (Eddigi eladások száma: 172, Pozitív visszajelzések: 125, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2016. április 23.

Hely: Miskolc

Szállítás, fizetés: Személyesen Miskolcon vagy előre utalás után ajánlottan postázom

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Eredeti, 2014.06. havi gyártási idejű, 50ml-ből néhány fújásnyi hiányzik, saját dobozában eladó.

2016. április 25.

Persze, jó :-)

2016. április 25.

Kedves Lingling, akkor leütjük egymásét? A többit meg e-mailben megbeszéljük. Jó lesz így? Üdv: Bea

Kedves Beus70!
Aludtam rá egyet, és, ha még áll az ajánlatod, akkor szívesen cserélek.
Üdv! Ági

Kedves Lingling!

Én úgy jártam, hogy Chloé Edt-t szerettem volna, erre megvettem a 2015-ös verziót, de nem teljesen egyformák, szerintem frissebb, legalábbis az én orromnak. Ha érdekelne csere esetleg, akkor majd jelezd itt, ha gondolod! :) Üdv!

Kedves Beus70!
Kedvelem a Chloe illatait, viszont az Edt-m sajnos nem működik együtt a bőrkémiámmal, nem lesz rajtam olyan finom, mint amikor az üveget szaglászom, ezért válnék meg tőle.
Ettől függetlenül szívesen kipróbálnám a 2015-ös verziót, hátha...
Üdv! Ági

2016. április 23.

Kedves Lingling!

Egy ugyanilyen állapotú, csak 2015-ös Edt-m van eladó nekem is, csere nem érdekelne Téged esetleg? Köszönöm.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA