ELADÓKERESŐ

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF25

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 11000 Ft

Állapot: Próbált

Eladó: Lulufej (Eddigi eladások száma: 15, Pozitív visszajelzések: 9, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2021. április 1.

Hely: Miskolc

Szállítás, fizetés: Banki utalást követően postázom/Foxpost

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Megválnék a fent említett alapozótól WN 16 Buff árnyalatban. Négy borsónyi hiányzik belőle és egy hete vasároltam Clinique magyarországi oldalán. Sajnos nem egyezik az arcápolási termékeimmel, vagy a bőrömmel.

Referenciaképpen MAC Face & Body-ból C2, Estée Lauder DW-ből 2N1, Armani Luminous Silkből 4.5 az árnyalatom.

Miskolcon személyesen átvehető, egyéb esetben -a jelenlegi helyzetre való tekintettel- Foxposttal tudom küldeni, banki utalást követően. (De ha minden kötél szakad, akkor postán maradóként is megoldható.) Az ár a postaköltséget még nem tartalmazza.

Kérdés esetén itt állok rendelkezésre. Cserélni nem szeretnék, köszi.

Lulufej

2021. április 11.

Nincs mit. :) Ha tudsz, mindenképp' nézd meg élőben.

dddalexa

2021. április 11.

Szia, nagyon köszönöm, nekem már éppen kicsit sötét a DW 2N1. Majd valamikor, ha jobb lesz a járvány-helyzet, elmegyek egy szaküzletbe. Köszönöm. :)

Lulufej

2021. április 11.

Szia! DW alapozóm jelenleg nincs, de azt tudom, hogy az nekem is határeset volt abban a tekintetben, hogy kicsit világosnak ereztem olykor. Ezt gondolom sötétebbnek.
Irritációt nem okozott nálam.

dddalexa

2021. április 10.

Szia!
Nagyon szuper, hogy megosztottad más alapozóid színkódját, DW-ből nekem is ez a színem, bár az időnként határeset. Abban tudnál segíteni, hogy a kettő közül melyik a sötétebb?
Illetve nekem elég érzékeny a bőröm, Nálad okozott valami irritációt ez az alapozó?
Köszönöm!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA