ELADÓKERESŐ

Lancôme La Nuit Tresor - 50/kb. 40 ml :)

Lancôme La Nuit Tresor - 50/kb. 40 ml :)

ELKELT

Ár: 14.000 Ft (+pk)

Állapot: Keveset használt, 50/kb. 40 ml :)

Eladó: Luna1024 (Eddigi eladások száma: 126, Pozitív visszajelzések: 97, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2017. március 30.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel, vagy előreutalás után postával küldöm

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

A parfümről:

Eladnám alig használt Lancome La Nuit Tresor EDP-met. :) Imádtam az elején, sőt most is jó illatnak tartom, de nagyon ráuntam, ide-oda tologattam, annak meg semmi értelme. :) Eredeti, Douglasban vásárolt termék, 2016. október 24-én vettem a szülinapomra, és még aznap fel is bontottam. Nem teszter, doboza is megvan.

Én húszezer Ft felett vettem, így az ár most nem alkuképes. Azért adom olcsóbban, mert kismértékben használt. :) Kódszáma: 38N205.

A kép illusztráció, de ma vagy holnap töltök fel képet a saját példányomról is. :) Eredetileg 50 ml-s kiszerelés, és úgy saccolom, hogy kb. 40 ml lehet még benne (de talán még több is, 40 ml biztosan van benne).

Lehetséges átvételi módok:

Preferálom a személyes átvételt, elsősorban az alábbi helyeken:

• Budapest III. kerülete (főleg a Flórián téren és környékén)
  • A hármas metró vonalán (leginkább az Árpád-hídi és a Kálvin téri metrómegállóknál)

De e tekintetben rugalmas vagyok, megbeszélhetünk egy köztes helyszínt is akár. :)

Ha nem megoldható a személyes átvétel, vállalok postázást is. :) Ez esetben a termék fenti árához hozzájön még a postaköltség. A terméket ajánlott postán maradóként, mérete miatt csomagként tervezem küldeni.

Köszönöm, de nem szeretnék cserélni, mert másvalamire gyűjtök. :)

Kérem, hogy csak az nyomjon rá a "megveszem" gombra, aki biztos a vásárlási szándékában! Ha kérdésetek van, ide írjatok, minden nap nézem az oldalt. :)

Luna1024

Szia Orsi. :)
Elvileg átmentek a képek. :)

orsolyacsics

Köszönöm szèpen!!!

Luna1024

2017. április 2.

Szia. :) Persze, még ma lefotózom, és hamarosan küldöm is. :)

orsolyacsics

Szia!
Tudnál saját kèpet küldeni a parfümről.
orsolyacsics.hm@gmail.com

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA