ELADÓKERESŐ

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 10 000 Ft Foxival

Állapot: Párszor használt

Eladó: Lyah (Eddigi eladások száma: 97, Pozitív visszajelzések: 67, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2021. március 23.

Hely: Tata

Szállítás, fizetés: Foxi, vagy személyes

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Covid előtt vásárolt parfümöm, sajnos a covid óta egy csomó illatot másképp érzek, megszünt a különlegessége :(

Egy nagyon finom, tavaszi illat, szellős, virágos, szabad levegős, igazi kikelet, mint mikor hosszú idő után kinyitod az ablakot, és beárad a napfény és a virágok.

Ez volt nekem, míg el nem vette a covid. :(

Nem szeretném, ha tönkremenne, ezért szeretném eladni, sajnos lesznek még.

Előreutalással, foxival tudom küldeni, posta kizárt.

banyadék

2021. augusztus 7.

Kedves Lyah! Egyelőre cserélném az illataimat, mostanában kicsit túlhalmoztam őket, ha esetleg később még meglesz és lesz rá keretem, akkor jelentkezem.

Lyah

2021. augusztus 6.

Kedves Eszter, megvan még! Köszönöm, de nem találtam az eladóid közt olyasmit, amit ismerek, újat pedig nem nagyon merek így kérni, mert még mindig nem jött rendbe a szaglásom a covid óta. Emiatt eladó ez is szegény. 8000 Ft-ért odaadom, ha szeretnéd, és nem csak csere jönne szóba.

banyadék

2021. augusztus 6.

Szia Lyah!
Megvan még a parfüm? Amennyiben nem zárkózol el a cserétől, légyszíves nézz be hozzám, hátha találsz valamit.
Üdv.Eszter

Feherzsofia

2021. március 23.

Nagyon jo hidd el!!! Probald meg

Lyah

2021. március 23.

Szia, dehogy haragszom, bármire vevő lennék, hogy változzon! Cinket és B1et szedek most, megnézem a Milgammát, köszönöm!

Feherzsofia

2021. március 23.

Szio ne hari remelem nem haragszol hogy irok milgammat probald meg post covid csoportban sokat segitett ezen is...

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA