ELADÓKERESŐ

Foglalt! Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Palette

Foglalt! Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Palette

ELKELT

Ár: 13.000 Ft Foxpost csomagautomatába.

Állapot: Swatch, 2-3 smink készült vele.

Eladó: Mancsusz (Eddigi eladások száma: 88, Pozitív visszajelzések: 70, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. április 16.

Szállítás, fizetés: Utalás után Foxpost csomagküldő.

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Foglalt! Ha képet szeretnél kérni vagy foglalni akkor jelezd itt kommentben, másképp nem számítom foglaltnak!

Eladó egy eredeti, BeautyBay oldalról rendelt (digitális bizonylat van), Anastasia Beverly Hills - Modern Renaissance paletta. Swatch, illetve 2-3 smink készült vele. Doboza, fólia a tükrön, ecset van hozzá, de a teteje kicsit foltos, mivel könnyen koszosodó a borítása (tudok képet küldeni).

13.000 Ft Foxpost csomagautomatába (akár az automatánál kártyás utánvéttel), ebben az esetben buborékfóliába, kitömött kartondobozba csomagolom. Általában pénteken tudom feladni a terméket. Mivel nagyobb értékű palettáról van szó, így Budapesten 04.24., 05.02., 05.09-én 13:15-kor a Nyugati pályaudvarnál átvehető (csak tudjam előtte való héten, visszaadni nem tudok). Ha együtt viszed a Norvina palettával, akkor 24.000 Ft Foxpost csomagautomatába.

Csere/keresett termékeim: https://kremmania.hu/elado/mancsusz-keresem-csere

Ha bármi kérdésed van írj itt vagy aniiiphotography@gmail.com. :)

alexandra326

Köszi! alexandra.lauko@gmail.com

Mancsusz

2019. április 17.

Szia! Kérlek írj e-mail címet, normális fényben küldök még képet és megbeszéljük! Addig átírom foglaltra. :)

alexandra326

2019. április 17.

Szia! Engem 05.09-i személyes átvétellel érdekelne.
Üdv,
Szandi