ELADÓKERESŐ

FOGLALT! Jeffree Star X Shane Dawson Velour Liquid Lipstick több árnyalatban

FOGLALT! Jeffree Star X Shane Dawson Velour Liquid Lipstick több árnyalatban

ELKELT

Ár: Lásd a leírásban.

Állapot: Lásd a leírásban.

Eladó: Mancsusz (Eddigi eladások száma: 256, Pozitív visszajelzések: 195, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. december 6.

Hely: Kecskemét, Jakabszállás

Szállítás, fizetés: Utalás után ajánlott postán maradó.

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Mindegyik foglalt! Kérlek nézz swatch képet! https://jeffreestarcosmetics.com/collections/shane-x-jeffree-conspiracy-collection

Eladó eredeti, a megjelenéskor nagy nehezen megrendelt (BeautyBay) Jeffree Star Cosmetics x Shane Dawson Velour Liquid Lipstick több árnyalatban. Igazából én csak az Are You Filming? árnyalatot szerettem volna, de mivel pont az fogyott el mire betöltött az oldal mérgemben megrendeltem a maradékot... szóval nem éppen egy átgondolt vásárlás volt. Gyönyörű, különleges színekről van szó, de rengeteg folyékony rúzsom van. Mindegyik két alkalommal használt (1 swatch kézfejen, illetve egyszer kentem fel, miután fertőtlenítettem az ajkaim).

Eladó árnyalatok:

• Shane
  • I Gotta Go
  • Ryland
  • Oh My God
  • Jeffree, What The Fu*k?

Darabja 5.000 Ft ajánlott postán maradóval. 2 db esetén 9.000 Ft feladással, 3 db esetén 13.000 Ft feladással, 4 db esetén 17.000 Ft, ha együtt viszed pedig 21.000 Ft ajándékkal (Velour Lip Scrub - Blueberry Pie, egyszer használt, a felső réteg spatulával lekaparva). Jobban örülnék annak ha valaki egyben vinné el így az első pár napban várnék erre, de ha úgy nem kel el vagy valakinek nagyon fontos valamelyik szín akkor természetesen eltekintek ettől is.

Ha bármi kérdésed van írj itt vagy aniiiphotography@gmail.com. :)

PhantomriderQueen96

2019. december 6.

Szia Anikó!
Érdekelne a Shane és az I gotta go árnyalatod írok emailt!
Szép napot,
Regina

ViKimi

2019. december 6.

Szia Anikó!
Szeretnék kérni 3 árnyalatot, ha lehet: Ryland, Oh my god és Jeffree what the f*ck.
Írok e-mailt 🙂
Puszi, Viki