ELADÓKERESŐ

Elizabeth Arden Sunflowers+sok más finomság:)

Elizabeth Arden Sunflowers+sok más finomság:)

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:)

Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:)

Eladó: marcsiii1100 (Eddigi eladások száma: 953, Pozitív visszajelzések: 633, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2021. június 24.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Rengeteg parfümöm keresi szerető, új gazdáját! :") Az évek során felhalmoztam sok-sok illatot, vannak köztük már nem gyártott, vintage parfümkülönlegességek, niche fújósok, drogériás illatok, de katalógus illatokból is akad bőven. Leginkább eladni szeretném őket, de akár csere is érdekelhet. :")

Érdeklődni e-mailben is lehet, ott tudok listát is küldeni, és persze kívánságlistás illatokkal is megkereshettek, hátha épp nálam lapul, amit nagyon keresel! :")

Köszönöm, hogy benéztetek hozzám! :")

Érdeklődni e-mailben is lehet: tunike0308@gmail.com

marcsiii1100

2022. január 11.

Kedves Éva!

Köszönöm szépen az érdeklődésed. :) Sajnos itt nem látom az elérhetőséged, de mailben nyugodtan megírhatod: tunike0308@gmail.com

Viszont elsődlegesen eladni szeretnék most, sajnos nagyon felhalmoztam, de azért persze megírhatod, hogy milyen illataid lennének. :)

Szép estét! :')

Marcsi

eva.b.molnar

2022. január 11.

Felhívnál,érdekelne pár régi parfümümet cserélném.a telszámomat látod?köszi ha hívsz Éva

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Elizabeth Arden Sunflowers