ELADÓKERESŐ

Tesori d'Oriente Tiaré Delle Indie+sok más finomság:)

Tesori d'Oriente Tiaré Delle Indie+sok más finomság:)

ELKELT

Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:)

Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:)

Eladó: marcsiii1100 (Eddigi eladások száma: 1070, Pozitív visszajelzések: 705, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2020. december 16.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy utalás után foxpost/mpl automata/postán maradó:)

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Mennyei tiarévirágos, csábító illatkülönlegességem szerető gazdáját keresi. :) Rajta kívül több Tesori illatom is gazdáját keresi:

• Ayurveda, Ambra Indiana, Byzantium, Fiore del Dragone, Hammam, Ibisco e Pepe Rosa, Japanese Rituals, Myrrh, Sandalo del Kashmir & Vetiver, White Musk, Royal oud dello Yemen, Tiaré, Té Verde Matcha Green Tea, Thai Spa, Orchidea della Cina

Rajtuk kívül is rengeteg parfümöm keresi szerető, új gazdáját! :") Az évek során felhalmoztam sok-sok illatot, vannak köztük már nem gyártott, vintage parfümkülönlegességek, niche fújósok, drogériás illatok, de katalógus illatokból is akad bőven. Leginkább eladni szeretném őket, de akár csere is érdekelhet. :")

Érdeklődni e-mailben is lehet, ott tudok listát is küldeni, és persze kívánságlistás illatokkal is megkereshettek, hátha épp nálam lapul, amit nagyon keresel! :")

Köszönöm, hogy benéztetek hozzám! :")

Érdeklődni e-mailben is lehet: tunike0308@gmail.com

2021. január 22.

Köszönöm :)

2021. január 20.

Szia!

Bocsi, hogy csak itt, kicsit fagy a netem. :S Úton a csomid, az azonosító:
RL17250081866465

Szép estét!:")

2021. január 8.

Részemről okés. :D

2021. január 7.

Szia. 5 ml fújósom van belőle, azt oda tudom adni neked ha úgy megfelel a csere :)

2021. január 7.

Közben szétnéztem nálad, és ha érdekel az illat, cserélem is szívesen, a Gustave Eiffel illatodból fújós érdekelne érte!:") Írj majd e-mailt nyugodtan, ha szeretnéd a cserét! ;)

Szia!

Megnéztem, úgy 35 ml-re saccolom. :") Így 1900 Ft+szállítás lenne, ha nem tudom Bp-n átadni személyesen.

Szép napot!:")

Marcsi

2021. január 4.

Szia!

A Tiaréből vagy fújóst tudok adni, vagy üvegében kb. 30-40 ml, megnézem pontosan, hogy mennyi, ahogy otthon leszek. :")

Szép hetet!:")

Marcsi

2021. január 4.

Szia. A Tiare-nak mennyi az ára?

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA