ELADÓKERESŐ

Zara Blue Candy+sok más finomság:)

Zara Blue Candy+sok más finomság:)

ELKELT

Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:)

Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:)

Eladó: marcsiii1100 (Eddigi eladások száma: 1071, Pozitív visszajelzések: 705, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2020. december 2.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy mpl automata/foxi, postán maradó utalás után:)

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Csodálatos Zara parfümjeim szerető gazdijaikat keresik fújósként, illetve néhány illat üvegesen is:

• Ylang Supreme, Nuit, Tobacco Rich Warm Addictive, Black, Wonder Rose
  • Accord No. 3 Woody, Artisan’s Gold, Blue Candy, Solar S, Deep Garden, Deep Vanilla
  • Ebony Wood, Jasmine Bouquet, Essential, Femme, Joyful Tuberose, New York 503 Broadway, Twilight Mauve
  • Vetiver Pamplemousse, Violet Blossom, Sense of Glam, Wood,Boards,Studio in Melbourne, Chocolate

Rajtuk kívül is rengeteg parfümöm keresi szerető, új gazdáját! :") Az évek során felhalmoztam sok-sok illatot, vannak köztük már nem gyártott, vintage parfümkülönlegességek, niche fújósok, drogériás illatok, de katalógus illatokból is akad bőven. Leginkább eladni szeretném őket, de akár csere is érdekelhet. :")

Érdeklődni e-mailben is lehet, ott tudok listát is küldeni, és persze kívánságlistás illatokkal is megkereshettek, hátha épp nálam lapul, amit nagyon keresel! :")

Köszönöm, hogy benéztetek hozzám! :")

Érdeklődni e-mailben is lehet: tunike0308@gmail.com

marcsiii1100

2021. január 30.

Szia!:)

Zara parfümjeim is vannak még ezen kívül, és minden más, eléggé felhalmoztam. :D Kérlek, írj ide e-mailt, és át tudom küldeni a listát: tunike0308@gmail.com

Szép estét!:")

Marcsi