ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 6500 Ft postával/csere

Állapot: 10 ml-2-3 fújás

Eladó: Milka (Eddigi eladások száma: 40, Pozitív visszajelzések: 26, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2018. szeptember 7.

Hely: Debrecen

Szállítás, fizetés: Fox/személyesen Debrecenben

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Már az üveges verzió boldog tulajdonosa vagyok, így Tőle megválnék. Itt vettem pár hete, mindössze néhány fújás hiányzik a 10 ml-ből, ahogy ez a képen is látható.

Csere elsősorban hajápolási termékekre érdekel, de szóba jöhet  az arcápolás területe is, ( hidratálók, szérumok, stb ) esetleg alapozó,  illetve parfüm  üveges maradéka. Kizárólag közép- vagy prémium kategóriába tartozó csereajánlatokat várok.

Köszönöm, hogy elolvastad, további szép napot kívánok 🌷

Rendben,este írok e-mailt😊

Köszi;

Kedves Sumike,

köszönöm szépen az ajánlatod, de megfogadtam, hogy többet nem veszek vakon parfümöt,

üdvözlettel,

Kedves Edina,

ha aktuális még, akkor a Shiseido UV Protective Stick Foundation és a Senscience Specialty Shampoo for oily scalp érdekelne cserébe, igaz, a kettő együttesen több, mint amennyiért én hirdetem a parfümöt, de szerintem meg tudjuk beszélni. alida.toth@gmail.com a mail-címem, írj, ha gondolod,

köszönöm,

Sumike

2018. szeptember 9.

Szia!
Esetleg csere Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood Refill 11 ml, kb minusz 2 fujas:-)
Koszonom elore is a valaszod:-)

Rendben,köszönöm szépen 😊
Szép estét ;

Szia Kedi,

Körülnéztem, azt hiszem, tudnék választani, de most elsősorban hajápolási cuccokat szeretnék, Nálad viszont más tetszett meg. Várok még 1-2 napot, ha nem lesz más ajánlat, jelentkezem,

Üdvözlettel,

Szia!
Esetleg Körülnéznél hátha megtetszik valami a feltöltött termékeim közül beszámításra vagy cserére?
Köszi előre is;

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA